contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

RAD

Jagoda Lisiak

Duet RAD -

RAD - marka modowa powstała w 2017 roku, tworzona przez Juliusza Rusina i Macieja Józwickiego. Duet ukończył poznańskie uczelnie artystyczne (Juliusz – projektowanie ubioru w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych, Maciej – wzornictwo na Uniwersytecie Artystycznym). Dwukrotni zdobywcy 3. miejsca w Międzynarodowym konkursie OFF FASHION Kielce w 2017 i 2018, finaliści Art&Fashion Forum 2017 i Fashion Designer Awards 2018.

Marka RAD wyróżnia się wykorzystywaniem nietypowych materiałów i nowoczesnych technologii takich jak druk 3D, haft cyfrowy w połączeniu z tradycyjnym krawiectwem i rzemiosłem - ręcznym tkaniem, farbowaniem, aplikacją. Kobieta RAD ubiera się dla siebie, jest mądra i świadoma swoich zalet, ma otwarty umysł na sztukę i kulturę, ale nie jest pozbawiona romantyzmu. Nazwa marki pochodzi od pierwiastka związanego z Marią Skłodowską-Curie - kobietą, która jako jedyna dwukrotnie otrzymała Nagrodę Nobla.

Duet RAD zaprezentuje swoją kolekcję podczas II edycji KTW Fashion Week w Katowicach. Ich pokaz będzie miał miejsce w Fabryce Porcelany w piątek, 9 listopada, o godzinie 19.00.

Więcej o marce i najnowszej kolekcji duetu RAD przeczytacie, klikając w poniższy link:

RAD