contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

Vicher

Jagoda Lisiak

Logo marki Vicher

Vicher jest kobietą, w zasadzie Siostrami. Marka powstała dzięki sile siostrzanej przyjaźni, kolażu zdarzeń i doświadczeń, a przede wszystkim dzięki pasji i miłości do mody oraz sztuki. Vicher tworzą dwie siostry - Inez oraz Kasia. Inez ukończyła polsko-francuskie studia doktoranckie oraz Projektowanie Ubioru na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Jej pasją od zawsze była moda. Kasia, od lat związana z designem, koordynatorka międzynarodowych wydarzeń związanych z sektorem designu, absolwentka Katedry Projektowania Ubioru na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Vicher w swoich projektach inspiruje się artystyczną bohemą, naturalną nonszalancją i miejskim stylem. Pragnieniem projektantek jest ubieranie kobiet w nietuzinkowe, wygodne formy, ale równocześnie takie, które wyrażają tęsknotę za wolnością, naturalną dzikością i porywami serca, jakie każda z kobiet w sobie nosi, bardziej lub mniej ukryte.

Vicher to feria faktur, kolorów, wyrazistych połączeń i zderzeń estetki boho z awangardą. Punktem wyjścia do każdej kolekcji są tkaniny z autorskimi ilustracjami, których inspiracje zakorzenione są w sztuce i kulturze. W projektach Vicher jest również obecna fascynacja op – artem. Projektantki podkreślają, że siostrzana, kobieca siła jest najważniejsza. Rozumieją kobiety, bo wychowywały się z nimi, wiemy czego one pragną.

Marka Vicher zaprezentuje swoje ubrania w trakcie KTW Fashion Week w Katowicach. Ich pokaz w Fabryce Porcelany odbędzie się w piątek, 9 listopada, o godzinie 17.30.

Więcej o marce Vicher i ich najnowszej kolekcji przeczytacie, klikając w poniższy link:

Vicher jesień-zima 2018/19