contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Ilustratorka mody - Sylwia Dębicka

Jagoda Lisiak

Ilustracja wykonana podczas Art&Fashion Forum 2014/Ilustracja: Sylwia Dębicka

Nie od razu została ilustratorką. Sylwia Dębicka początkowo była związana z grafiką. Wszystko zmieniło się po spontanicznym wysłaniu zgłoszenia na Art&Fashion Forum w 2014 roku.

 Był to zdecydowany przełom w jej karierze. Dostała się i pod czujnym okiem mentora grupy Tomka Sadurskiego przez kilka dni doskonaliła swoje ilustratorskie umiejętności. Ku swojemu zaskoczeniu zajęła drugie miejsce. 

Ilustratorka z Warszawy pierwsze zlecenie dostała tuż po zakończeniu wydarzenia. Zilustrowała edytorial dla chińskiego magazynu o modzie „Rouge”. 

Ilustracja projektów Lanvin/Ilustracja: Sylwia Dębicka

Absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych wszystkie prace wykonuje ręcznie na papierze lub na płótnie. Lubi eksperymentować jeśli chodzi o technikę. Wykorzystuje akwarele oraz farby akrylowe. Stosuje również staloryt, kwasoryt i techniki drukowane. 

Inspiruje się japońską estetyką. Lubi zostawiać prace niedokończone, z lekką nutką tajemniczości. 

Ilustracja projektu Givenchy/Ilustracja: Sylwia Dębicka

W grudniu 2016 roku odbyła się pierwsza wystawa jej prac „Face to Face Paris” w prestiżowej Galerie Nikki Diana Marquardt w Paryżu. Do jej zorganizowania zaprosiła ją brand manager Christian Dior Parfums. Wśród odwiedzających znaleźli się m.in. członkowie dyrekcji takich domów mody jak Saint Laurent, Zadig&Voltaire oraz Dior. Niedługo potem, bo już w czerwcu tego roku odbyła się druga wystawa. Też w Paryżu. 

Jej prace podziwiać można było również na wielu wystawach w Warszawie. Między innymi w Królikarnia Cafe i na Mysiej 3. 

Ilustratorka spełnia się w tym co robi a jej praca przynosi jej ogromną satysfakcję. Realizuje kampanie, prowadzi warsztaty. W marcu tego roku jej ilustracje ukazały się na łamach indyjskiego wydania magazynu Harper’s Bazaar. Do jej klientów należą m.in.: Givenchy czy Dior. Jej autorstwa jest również haft – kwiatowy owad, który ukazał się na ubraniach w trzeciej kolekcji marki Weave. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak

Ilustracje: Sylwia Dębicka

LVR Editions #4 - Superga

Jagoda Lisiak

Limitowana kolekcja LVR x Superga

Ekskluzywną współpracę z włoską platformą sprzedażową Luisa Via Roma nawiązały już takie marki jak Sergio Rossi oraz Dolce&Gabbana. 

Teraz przyszedł czas na brand sportowy oferujący buty nie tylko wygodne ale i stylowe. Dziś o 12.00 do sprzedaży weszły sneakersy z limitowanej edycji Luisa Via Roma x Superga. Do kupienia wyłącznie na www.luisaviaroma.com. 

W ofercie znalazły się dwa rodzaje sneakers’ów na platformie. Aksamitne w kolorach: czarnym, bordowym, zielonym i musztardowym a także płócienne: białe i czarne. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Tekst: Jagoda Lisiak

KAŻDA KOSZULA POMAGA - backstage sesji Omenaa Foundation

Jagoda Lisiak

Paula Jagodzińśka, Vanessa Mensah, Michał Będźmirowski, Katarzyna Glinka, Omenaa Mensah i Dominika Kunicka podczas sesji do projektu "KAŻDA KOSZULA POMAGA"/fot. Tomek Tomkowiak

Omenaa Mensah oprócz spełniania się zawodowo, działa również charytatywnie. Jest inicjatorką powstania KIDS HAVEN – dziecięcej przystani, w której dzieci z najbiedniejszych rodzin będą mogły się uczyć. Budowa szkoły w Temie w Ghanie ruszyła w kwietniu tego roku. Omenaa wraz ze swoją fundacją cały czas organizuje środki na dokończenie tego przedsięwzięcia. 

Jej najnowszy projekt „KAŻDA KOSZULA POMAGA” współorganizowany jest ze start-upem James Button. To młoda firma zajmująca się produkcją koszul biznesowych mająca w swojej ofercie zarówno modele damskie jak i męskie. 5% dochodu z każdej sprzedanej koszuli przekazane zostanie na budowę szkoły dla dzieci ulicy w Afryce. 

W sesji zdjęciowej promującej akcję, oprócz Omeny i jej córki Vanessy, udział wzięli: Katarzyna Glinka, Paula Jagodzińska, Dominika Kunicka oraz Michał Będźmirowski. 

Zobaczcie zdjęcia z backstage’u sesji. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Tomek Tomkowiak