contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

H&M Loves Music: Miasto Moje

Adrianna Jannasz

Już w czerwcu, a dokładnie od 7 czerwca H&M zaprasza na kolejną odsłonę festiwalu H&M LOVES MUSIC: MOJE MIASTO. To będą trzy weekendy pełne muzyki.

W tym sezonie festiwalowym H&M proponuje dużą rozpiętość stylów artystycznych. Będzie i dynamicznie, i refleksyjnie, męsko i kobieco. Będzie orkiestra, będzie też hiphop. Zagrają m.in. Monika Brodka, Jimek z orkiestrą symfoniczną, Kortez czy O.S.T.R. Co tydzień, w tym samym miejscu i o tej samej godzinie: Zajezdnia przy ulicy Redutowej 27 w Warszawie. Otwarcie bramek o godzinie 18:00. Oprócz świetnej muzyki nie zabraknie też przysmaków z różnych części świata!

Będziecie? My tak!

Miłość, tolerancja w projekcie Moda Polka

Adrianna Jannasz

Żyjemy w czasach, gdzie z przejawem nietolerancji spotykamy się coraz częściej, a definicje słowa tolerancja każdy rozumie inaczej. Najnowszy projekt marki Moda Polka, a mianowicie jedwabna chusta z napisem TOLERANCE, jest skromnym głosem marki w dyskusji na tematy związane ze środowiskiem LGBT, ale również tolerancji w szerszym znaczeniu. 

Miłość, tolerancja i jedwab - to zaledwie krótki opis najnowszego projektu marki Moda Polka. Jedwabna chusta w tęczowy wzór graficzny, który otacza czarno-biały napis TOLERANCE. Apaszka została wyprodukowana w legendarnej fabryce jedwabiu, Milanówek, w limitowanej edycji i ma wymiary 90 x 90 cm. Powstały jeszcze trzy inne wzory, Lubov - nawiązująca do twórczości awangardowej artystki rosyjskiej, Lyubov Popowej, Dazzle i Dazzle small inspirowane historycznym kamuflażem rozpraszającym, brytyjskiej marynarki wojennej.

W dobie dzisiejszych czasów i ciągłych dyskusji toczących się wokół tematu LGBT, chusta ta wychodzi na przeciw, będąc jednocześnie pozytywnym dodatkiem na nadchodzący wiosenno-letni sezon.

Chusta jest już dostępna w sprzedaży, a wraz z nią premiera najnowszej kolekcji Moda Polka.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Tekst: Adrianna Jannasz

Właściciele LVMH i Kering oferują pomoc finansową w odbudowie katedry Notre Dame w Paryżu

Adrianna Jannasz

Fot. Instagram: @carolinedemaigret

Jeden z ważniejszych symboli Paryża, wczoraj wieczorem uległ zniszczeniu. Katedra Notre Dame stanęła w ogniu, a wydarzenie to w błyskawicznym tempie zmobilizowało Francuzów do pomocy i już organizowane są zbiórki na pomoc w odbudowie.

W akcje włączyli się również francuscy miliarderzy. Bernard Arnault, prezes koncernu LVMH, właściciel marek m.in. Louis Vuitton, Loewe, Fendi, Marc Jacobs, Kenzo czy Dior, a jednoczenie najbogatszy mieszkaniec Europy, zaoferował pomoc w wysokości 200 mln euro. Natomiast jego konkurent - Francois-Henri Pinault, właściciel holdingu Kering, do którego należą marki takie jak Gucci i Yves Saint Laurent zobowiązał się do przekazania 100 milionów euro na odbudowę kościoła.

„Jest to bardzo ważne, żebyśmy byli zjednoczeni wokół tego symbolu … Jest to nasza kultura i duma narodowa” - powiedział Francois-Henri Pinault.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Opracowanie: Adrianna Jannasz