contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Książka Gisele Bündchen "Lessons: My Path to meaningful life"

Adrianna Jannasz

Fot. Instagram: @gisele

Książka pt. „Lessons: My Path to meaningful life” to najnowsze dzieło jednej z najpopularniejszych modelek na świecie - Gisele Bündchen.

Gisele postanowiła opowiedzieć światu swoją historię i doświadczenia, które zdobyła na przestrzeni ostatnich 37 lat.

Fot. Instagram: @gisele

Książka opowiada o życiu prywatnym, karierze modelki i dzieciństwie spędzonym w Brazylii. Oprócz tego, dowiadujemy się o nawykach zdrowego odżywania, przemyśleniach modelki na temat dzisiejszych wartości oraz trikach ułatwiających życie w pełnej harmonii. Całość wypełniona jest osobistymi spostrzeżeniami Gisele, które modelka praktykuje do dziś. 

Gisele na okładce Vogue Italia fot. Instagram: @gisele

„Patrząc wstecz na niektóre doświadczenia, które przeżyłam przez 37 lat życia oraz to, czego się nauczyłam, wartości, które mną kierowały, które pomogły mi stać się tym, kim jestem, widzę, że są one bardzo głębokie i odmieniające. Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami moją podróżą przez wzloty i upadki, dzięki którym stałam się tym, kim jestem teraz” – wyjaśnia Gisele.

Książka trafi do sprzedaży w październiku, natomiast już teraz można ją zakupić w przedsprzedaży na stronie Amazon.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz

Burberry ogłasza współpracę z Vivienne Westwood

Jagoda Lisiak

Andreas Kronthaler, Vivienne Westwood i Riccardo Tisci/Instagram: @riccardotisci17

Świat mody nie przestaje zaskakiwać ciekawymi współpracami. Kolejna z nich to połączenie dwóch brytyjskich legend. Dom mody Burberry stworzy limitowaną kolekcję razem z Vivienne Westwood.

Riccardo Tisci – dyrektor kreatywny Burberry uznaje Westwood za swoją inspirację. Podziwia ją za buntowniczość i unikalną interpretację brytyjskiego stylu. Marzył, aby móc tworzyć razem z Westwood a początek pracy w brytyjskiej marce wydawał się ku temu dobrą okazją. Projektant jest bardzo dumny z nawiązanej współpracy.

Wspólna kolekcja ujrzy światło dzienne w grudniu tego roku. Spodziewać się możemy punkowych elementów, którymi charakteryzuje się twórczość artystki oraz odświeżenia klasyków Burberry.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

KOPI x Momu.Warsaw - kolekcja apaszek "Girls"

Jagoda Lisiak

Kolekcja apaszek "Girls" stworzona przez marki KOPI i Momu.Warsaw/fot. materiały prasowe

Siła tkwi w kobiecości – przekonuje duet projektantek, które postanowiły to przesłanie przekuć w nowy projekt modowy. Właścicielki marek KOPI i momu.warsaw, Natalia Kopiszka oraz Monika Mularczyk stworzyły wspólną kolekcję apaszek, zatytułowaną „Girls”. Ich inspiracją była właśnie wielowymiarowa kobiecość, która objawia się na różnych płaszczyznach.

Kolekcja składa się z trzech modeli chustek. Każda z nich przedstawia kobiety o różnych kolorach włosów i skóry. Do wyboru są trzy wzory – pastelowe znaczki, graficzne nadruki oraz monochromatyczna wersja, której autorką jest graficzka, Weronika Anna Marianna. Wszystkie modele zostały wykonane z wysokogatunkowej satyny.

Apaszki można nosić na wiele sposobów – zawiązane na szyi, jako ozdoba do włosów, czy torebki. Przemyślane akcesoria to urozmaicenie każdej stylizacji.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: materiały prasowe