contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Robbie Williams kocha Aloha!

Anna Puslecka

Robbie Williams w bluzie polskiej marki Aloha From Deer

Jak powstają trendy w świecie mody? Nagle i nietypowo. Wystarczy jedno przypadkowe kliknięcie odpowiedniej osoby, aby coś stało się must have sezonu.

Pod koniec października paparazzi przyłapali Robbie’go Williamsa w Londynie w bluzie polskiej marki street wear Aloha From Deer.

A było to tak…

Zaczęło się zwyczajnie, od chęci stworzenia marki, która odpowiadałaby potrzebom klientów. Jednak co ważne, odpowiadałaby także potrzebom samego projektanta, który jako fotograf mody chciał wyrażać siebie poprzez obrazy.

Tak właśnie Mariusz Mac rozpoczął swoją przygodę ponad rok temu tworząc Aloha From Deer, gdzie sztandarowym produktem stały się nadruki pączków, galaktyki, a nawet hallowenowej dyni na bluzach.

Fani mody oszaleli!

Nikt jednak nie spodziewał się tak nieoczekiwanego odzewu.

Mariusz Mac otrzymał w wakacje mail od managerki Robbiego Williamsa, artysty znanego z zamiłowania do wyrazistych i nietuzinkowych ubrań.

W głowie pojawia się pytanie: w jaki sposób, znany na całym świecie piosenkarz trafił na ślad młodej polskiej marki street wear?

Nic bardziej oczywistego. Williams znalazł Aloha From Deer przypadkowo, surfując po Internecie w poszukiwaniu nietypowych ubrań.

A że mieszka także w Los Angeles, a stamtąd na Hawaje już blisko, więc…

Piosenkarz będąc pod ogromnym wrażeniem projektów Aloha From Deer zamówił wszystkie możliwe wzory i kolory bluz!

Aloha, specjalnie dla niego, uszyła bluzy dopasowując je do figury artysty. Co ciekawe, odmówił on jakiejkolwiek zniżki.

Ponadto, zafascynowany twórczością Mariusza Maca, zaprosił go oraz jego brand managera – Michała Reja na swój koncert oraz backstage do Norwegii.

Niestety z powodów zawodowych team Aloha From Deer nie poleciał na spotkanie z piosenkarzem.

Największymi względami u artysty cieszy się czarna bluza z rękawami w panterkę oraz bluza z podobizną lwa Aslana z Opowieści z Narnii.

Nie możemy narzekać na brak ciekawych propozycji od rodzimych marek street wear, które zyskują coraz większy rozgłos na świecie.

Światowe gwiazdy kochają polskie marki street wear.

Aloha From Deer – Anja Rubik, Robbie Williams

Local Heroes – Rita Ora, Cara Delevigne, Rihanna

Misbhv – Rihanna, Cara Delavigne…

 

polub nasz fanpage na FB! https://www.facebook.com/doyouknowfashion

tekst: Katarzyna Pyrek

Bluza Aloha From Deer, którą nosi Anja Rubik