contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Oak Yarn - bliżej natury

Anna Puslecka

Obszerne z kapturem oraz dopasowane, z dużym kołnierzem – płaszcze w włoskich wełen Oak Yarn.

Powstały z miłości do natury i wygody. Płaszcze są dwuwarstwowe, a większość modeli jest dwustronna. W ofercie marki są także swetry oversize oraz akcesoria.

fot, mat. prasowe OAK YARN

Są to ręcznie robione szale i rękawiczki z wysokiej jakości przędz peruwiańskich.
 Markę założyła Marta Trojanowska, kiedyś stylistka i konsultantka międzynarodowych firm.  W jej pracy liczy się pasja i kreatywność. Nie do końca mogła realizować swoje marzenia współpracując z wielkimi koncernami odzieżowymi. Odważyła się – na bazie zdobytych oświadczeń stworzyła własną markę wraz z grupą osób, które myślą jak ona – postawili na jakość.

I kreatywność oczywiście.

fot, mat. prasowe OAK YARN

W efekcie do sprzedaży trafia produkt, który nie jest tani, ale też nie jest masowy, stworzony z sercem i bardzo osobisty. Czy opłacało się zaryzykować?
- Teraz już wiem, że aby osiągnąć sukces trzeba robić to co się kocha, w co się wierzy i co się czuje. Ważne, aby być wytrwałym i konsekwentnym a na pewno osiągnie się sukces – mówi z entuzjazmem Marta.

fot, mat. prasowe OAK YARN

Oak Yarn stawia na elegancję, staranne, perfekcyjne wykończenia i nietuzinkowe wzornictwo. Serie są limitowane, marka produkuje tylko po kilka sztuk z każdego modelu. 

Naturalne wełny, kaszmir, alpaka oraz moher – oto znaki rozpoznawcze Oak Yarn.


 tekst: Martyna Ziemba

fot. materiały prasowe Oak Yarn