contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

9. edycja konkursu Fashion Designer Awards

Jagoda Lisiak

Plakat promujący 9. edycję konkursu Fashion Designer Awards 

Przyroda czyli wszystko co nie stworzone ludzką ręką ma być inspiracją 9. edycji konkursu dla młodych projektantów – Fashion Designer Awards. Inicjatorka i pomysłodawczyni projektu – Joanna Sokołowska-Pronobis zachęca do zgłaszania się i przedstawiania swoich pomysłów, początkujących designerów, marzących o sukcesie oraz pragnących zaistnieć w świecie mody.

“Tribute to nature” to temat przewodni tegorocznej edycji. Ma skłaniać do zagłębienia się w naturę i uchonorwania tajemniczych, często niepoznanych zakątków przyrody. Równie ważna jest też kwestia etycznej i odpowiedzialnej mody – procesów pozyskiwania tkanin i tworzenia ubrań. Organizatorzy liczą, że w nadesłanych pracach brana będzie pod uwagę zrównoważona moda.

Na najlepsze i najbardziej kreatywne osoby czekają ciekawe nagrody. M.in. staże w atelier w Polsce i za granicą, stypendia od MSKPU, wyjazd na Premier Vision do Paryża oraz po raz pierwszy kurs na uczelni w Chinach.

W gronie jurorów zasiądą projektanci, aktorki i osoby związane z modą. Skład tegorocznego jury to Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Gosia Baczyńska, duet Bizuu czyli Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan, Agnieszka Maciejak, Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca, Macademian Girl, Marieta Żukowska, Dorota Williams, Joanna Horodyńska.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 2-ego lutego 2018 roku.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak