contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

„Barbara Hulanicki. Ważne jest tylko jutro”

Jagoda Lisiak

Okładka książki „Barbara Hulanicki. Ważne jest tylko jutro” 

Kate Moss mówi o niej „inspiracja”. Dla Twiggy jest ikoną stylu. W rozmowie z Judytą Fibiger Barbara Hulanicki – rewolucjonistka mody czy matka chrzestna fast fashion odkrywa kulisy swojej kariery oraz aktywnego i kreatywnego życia. W księgarniach dostępna jest już jej pierwsza polska biografia. 

„Barbara Hulanicki. Ważne jest tylko jutro” to książka, w której projektantka opowiada o początkach w Londynie, swojej marce „Biba” oraz o tym, czym obecnie się zajmuje. Z czytelnikami dzieli się także informacjami skąd pomysł na nazwę przedsiębiorstwa i kiedy nastąpiły przełomowe momenty w drodze na sam szczyt. Mówi o stylu ubrań Biby oraz o podejściu do klientów. 

Barbara Hulanicki, córka polskiego dyplomaty, w latach 60. zawładnęła światem mody. W jej londyńskim sklepie bywały i ubierały się największe gwiazdy estrady. To u niej w butiku swoje pierwsze kroki w branży mody stawiała Anna Wintour – obecna redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a. W 2012 roku za swoje osiągnięcia odznaczona została przez królową Elżbietę II Orderem Imperium Brytyjskiego. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak