contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Czy warto kupować w outletach?

Adrianna Jannasz

Każdy łowca okazji, dla którego metka ma znaczenie, ale ze względu na wysoką cenę produktu nie może sobie na nią pozwolić, bardzo dobrze zna termin outlet. Outlety to nic innego jak sklepy, w których znajdziemy markowe rzeczy i ubrania w niższych i promocyjnych cenach. Najnowsze badania pokazują, że liczba Polaków odwiedzających tego typu sklepy z roku na rok wzrasta.

Fot. Instagram: @theoutnet

W outletach obniżki sięgają nawet 70%. Jest to dobra okazja do zakupu ponadczasowych rzeczy np. dobrze skrojonych dżinsów, skórzanej kurtki czy swetra z kaszmiru. Alternatywa dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość w szafie za niewielkie pieniądze. Jeśli uda się znaleźć coś naprawdę cennego to oszczędność może sięgnąć nawet do kilkuset złotych.

Outlety mają swoich zwolenników jak i przeciwników. Ci co są przeciw obawiają się jakości i autentyczności znajdujących się tam rzeczy. Jakość ubrań i dodatków jest taka sama jak w normalnych sklepach, ponieważ do outletu trafiają ubrania, które się nie sprzedały lub są końcówkami kolekcji. Minusem outletów jest ich lokalizacja. Sklepy tego typu zazwyczaj znajdują się na obrzeżach miast, ale dzięki temu niewygórowane czynsze pozwalają utrzymać niskie koszty, a więc i niskie ceny.

Fot. Instagram: @theoutnet

Obecnie w każdym większym mieście na świecie można znaleźć outlet. W Polsce trend ten rozwija się w błyskawicznym tempie i można już chyba powiedzieć, że w każdym mieście znajdziemy outlet jednego lub dwóch producentów. 


Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz