contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

"Dress code dla kobiet - zasady dobrego stylu i wizerunku"

Jagoda Lisiak

Okładka książki Ireny Kamińskiej - Radomskiej i Agaty Tanter "Dress code dla kobiet - zasady dobrego stylu i wizerunku" 

Dr Irena Kamińska – Radomska i Agata Tanter – autorki książki „Dress code dla kobiet – zasady dobrego stylu i wizerunku” postanowiły pomóc innym kobietom w doborze garderoby. W swojej publikacji rozwiewają wątpliwości dotyczące właściwego i stosownego ubioru na wiele okazji. Na ślub, imprezę firmową czy elegancką galę. 

Autorki odpowiadają również na często zadawane pytania, które pojawiają się przy okazji ważnych wyjść. Np. co oznacza biała a co czarna mucha na zaproszeniu. Opowiadają również o dress codzie w pracy. 

Ilustratorka Anna Halarewicz i jej ilustracje 

Książka ma też za zadanie uświadomić czytelniczki, że dress code to nie tylko dostosowanie stroju do okazji. To dopasowanie do wieku, urody, pozycji społecznej. Ubiór świadczy o naszym stosunku i szacunku do drugiej osoby. 

Dress code to zasady, które warto znać i przestrzegać. Równie ważne jest poznanie atutów własnej sylwetki czy określenie typu urody. Wszystkie te czynniki mają wpływ na nasz wizerunek a przecież „jak cię widzą, tak cię piszą”. 

Do realizacji książki przyczyniły się także ilustratorki: Anna Halarewicz i Katarzyna Walentynowicz oraz fotografka Asia Typek. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak