contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

EYTYS x H&M

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji EYTYS x H&M/fot. materiały prasowe

H&M nawiązał kolejną współpracę. Tym razem z Eytys, marką insiderów mody znaną z uproszczonego unisexowego dizajnu, masywnych butów i doskonale zaprojektowanych „basic essentials”. Kolekcja Eytys x H&M, zaprojektowana we współpracy z zespołem dizajnerów H&M to odzież, buty i akcesoria dla dorosłych i dzieci. Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie, a także online od 24 stycznia 2019 roku.

Podejście do projektowania oraz ogólny etos marki Eytys są zakorzenione w erze cyfrowej, ale także w wolności od ograniczeń wynikających z płci lub wieku. Team projektantów Eytys oraz H&M wydobył DNA Eytys i opracował uniseksową i bezkompromisową kolekcję butów i ubrań. W skład linii wchodzą trampki, buty ze skóry, zamszu i bawełnianego płótna, a także kurtki, bluzy, spodnie i dżinsy z materiałów takich jak diagonal, sztuczna lakierowana skóra, nylon i raw denim. Buty mają charakterystyczną podeszwę Eytys, podczas gdy ubrania mają pudełkowe sylwetki nieuwzględniające różnicy płci.

Kampania kolekcji EYTYS x H&M/fot. materiały prasowe

Wężowe nadruki, lakierowana sztuczna skóra i miękki zamsz mieszają się ze sztywnymi bawełnianymi ubraniami i wyrazistą grafiką. Paleta kolorów składa się z butelkowej zieleni, koloru żółtego w odcieniu szkolnego autobusu, beżu khaki, ciemnego indygo, czerni i bieli. Wszystko można bez wysiłku miksować tak, aby zawsze czuć się na luzie. Buty są sprzedawane w specjalnie zaprojektowanych pudełkach z unikalną grafiką autorstwa malarza Zoe Barcza.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Zdjęcia: materiały prasowe