contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

"Figura jak z ekranu" - książka Anny Męczyńskiej

Jagoda Lisiak

Okładka książki Anny Męczyńskiej "Figura jak z ekranu"

Stworzyła styl m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej w serialu „Rodzinka.pl” a także  Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej w serialu „Prawo Agaty”. Anna Męczyńska to jedna z najbardziej znanych polskich stylistek. W swojej książce „Figura jak z ekranu” przekonuje, że gdy nie możesz zmienić wagi – zmień garderobę:)

Od lat doradza gwiazdom w kwestii ubioru. Podpowiada jak wyglądać dobrze przed kamerą. Często stawia na klasykę jak biała koszula i jednobarwna sukienka. Ostrożnie podchodzi do tematu trendów, ale też wie jak odpowiednio wkomponować je w stylizacje.

Ania Męczyńska to profesjonalistka. Jej upór w działaniu zaprowadził ją do tego miejsca, w którym się obecnie znajduje. Na co dzień pracuje przy czołowych produkcjach kinowych i telewizyjnych w naszym kraju. Lata doświadczeń sprawiły, że wie jak dobrać odpowiednie ubranie do danej sylwetki. W swojej publikacji podpowiada co zrobić, aby dobrze wyglądać, nie wydając fortuny. Pamiętajmy, moda dostępna jest dla każdego z nas:)  

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak