contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Firenze4Ever Luisaviaroma "Underwater Love"

Jagoda Lisiak

Wizualizacja instalacji "The Bridge of Love" na rzece Arno/fot. www.luisaviaroma.com

Gdy w roku 1966 Florencja została zalana przez rzekę Arno, młodzi ludzie z całego świata przebywający wtedy w mieście gromadzili się, aby pomóc poszkodowanym i ochraniać zabytki. LUISAVIAROMA - mająca siedzibę we Włoszech, platforma sprzedaży mody luksusowej – w 50-tą rocznicę tego wydarzenia chce otworzyć oczy całego świata na problem związany z napływem uchodźców i przedstawia projekt, który ma pomóc niwelować ten problem.  

Dwa razy do roku (w czerwcu i styczniu) LUISAVIAROMA organizuje event pod nazwą Firenze4Ever – jest to wydarzenie, które łączy modę, muzykę, design i  sztukę. Zorganizowany po raz pierwszy w 2010 roku event, dla uczczenia 10 lat aktywności online platformy LUISAVIAROMA.COM, promuje współpracę modowych marek i międzynarodowych osobistości dając możliwość wspólnej wymiany pomysłów i tworzenia projektów online i nie tylko.

Wizualizacja instalacji "The Bridge of Love" na rzece Arno/fot. www.luisaviaroma.com

Tegoroczna edycja obejmuje projekt Everything Starts With a Hug (tłumacz. wszystko zaczyna się od uścisku), który przewiduje możliwość zasiedlenia, wykształcenia i zatrudnienia imigrantów w firmach różnych sektorów, a instalacja na rzece Arno - The Bridge of Love (tłumacz. most miłości) zaprojektowana przez Claudio Nardi, symbolizuje potrzebę dawania nadziei ludziom w trudnych sytuacjach. The Bridge of Love jest częścią obchodów World Refugee Day 2016.

13 czerwca instalacja zostanie zainaugurowana uroczystej gali, gdzie goście będą mogli obejrzeć występy międzynarodowych gwiazd muzyki podczas Underwater Love Party. Kreacja prowadzącej włoskiej modelki Bianci Balti będzie możliwa do kupienia w LUISAVIAROMA.COM zaraz po wydarzeniu. Dochód z eventu i sprzedaży kreacji zostanie przeznaczony na The UN Refugee Agency UNHCR. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Ewa Pestkowska

Fot. www.luisaviaroma.com