contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Ilustratorka mody - ADRIANA

Jagoda Lisiak

Materiały prasowe Adriana

Ambitna i genialnie utalentowana Polka, absolwentka kierunku Ilustracja Mody na prestiżowej London College of Fashion. To może wróżyć wyłącznie sukces. Tak jest w przypadku Adriany Krawcewicz - Adriany, która jest międzynarodową pionierką w dziedzinie tworzenia ilustracji modowej na żywo.

Adriana - współpraca z H&M

Rosnąca popularność i zapotrzebowanie żywego, artystycznego ilustrowania w erze przepełnionej selfie wykazały marki takie jak: H&M (przy wydarzeniu Vogue Fashion Night Out), TOD'S, Benefit, Moet Hennessy, Dune czy Lulu Guinness zapraszając młodą artystkę do współpracy. Adriana otrzymała również zaproszenie do rysowania na żywo dla jednej z najbardziej luksusowych marek outletów Value Retail pod Mediolanem. Żywo biorąc udział w edycjach London Fashion Week, również wybiera się do Włoch ilustrować tamtejszych fanów mody.

Materiały prasowe Adriana

Świetnie poruszając się na styku mody i  ilustracji, artystka dzieli się również swoją pasją do muzyki, ponieważ komponowanie, pisanie tekstów i śpiew to kolejne z jej talentów. Adriana w tym roku zadebiutuje jako art director swoich modowo-muzycznych klipów, jednak współpraca z designerką Sophie Kulą przy "One Day" została już nagrodzona nominacją na prestiżowym Bokeh Fashion Film Festival pod patronatem Mercedes Benz w kategorii "Best Emerging Talent".
 
Nadszedł moment, aby o kumulującej się liczbie sukcesów designerki dowiedziała się Polska, a w tym przypadku o brak sukcesu nie musimy się martwić.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Ewa Pestkowska