contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Ilustratorka mody - Aneta Klejnowska

Jagoda Lisiak

Anja Rubik/Ilustracja: Aneta Klejnowska

Inspiracje do swoich projektów czerpie głównie z obserwacji otaczającego ją świata. W wolnym czasie stara się sporo podróżować, aby jak najwięcej czasu obcować ze sztuką. Odwiedza muzea oraz galerie, gdzie bezpośrednio przygląda się dziełom wielkich mistrzów.

Aneta Klejnowska projektuje ilustracje modowe i grafikę użytkową, ale jej prawdziwą pasją jest malarstwo, a ulubionym artystą Lucian Freud. 

"5 FASHION SENSES" - plakat wykonany podczas warsztatów Art&Fashion Forum w Starym Browarze w Poznaniu/Wykonanie: Aneta Klejnowska

Ukończyła wydział Architektury Wnętrz na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Obecnie jest studentką grafiki na warszawskiej ASP. W ramach wymiany studenckiej kontynuowała naukę na paryskiej uczelni - Ecole Estienne na wydziale ilustracji naukowej.

Swoje doświadczenie zdobywała nie tylko w Polsce. Szkoliła się również za granicą. Odbyła staż w Nowym Jorku w firmie AKRIS. W sierpniu 2015 roku wyjechała na kurs do Londynu do jednej z najlepszych szkół artystycznych na świecie - Central Saint Martins. Doskonaliła tam swoje umiejętności malarskie. Była także uczestniczką prestiżowych warsztatów "Art and Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk", w kategorii ilustracja modowa prowadzonych przez Olkę Osadzińską. 

Ola Rudnicka - ilustracja wykonana podczas warsztatów Art&Fashion Forum/Ilustracja: Aneta Klejnowska

Jej prace ukazały się już w takich magazynach i portalach jak Glamour, KMag, Warsawholic, Sugar Magazine, The Fashion Conversation oraz Lounge Magazine. 

Niedawno zakończyła się wystawa jej prac graficznych i malarskich w warszawskiej restauracji "Informal Kitchen". W chwili obecnej jej dzieła podziwiać można w "Nowym Świecie Muzyki" w Warszawie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Tekst: Jagoda Lisiak

Ilustracje: Aneta Klejnowska