contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Joanna Krupa - backstage sesji i wywiadu dla LuisaViaRoma

Anna Puslecka

Joanna Krupa/fot. Anna Puślecka

Joanna Krupa/fot. Anna Puślecka

Joanna Krupa została zaproszona - jako nieliczna spośród polskich gwiazd - do udziału w zagranicznym projekcie dla magazynu LuisaViaRoma - LVR Diary. W niesamowitym hotelu Villa Tolomei (byłej willi Medyceuszy) na wzgórzach, 3 kilometry od Florencji, wzięła udział w sesji zdjęciowej i udzieliła wywiadu na temat swojej pracy, życia, pasji, social mediów i miłości do zwierząt.
Tym razem Joanna Krupa przyleciała do Florencji na trzy dni. Gwiazda pozowała w ubraniach najlepszych światowych projektantów. Podczas jej pobytu we Florencji pogoda nie sprzyjała, w dniu sesji padał deszcz i wiał wiatr, ale te okoliczności przyrody nie popsuły humorów ani ekipie, ani gwieździe.

Joanna Krupa podczas sesji we Florencji dla LuisaViaRoma/autor: Anna Puślecka

Joanna Krupa/fot. Anna Puślecka

Joanna Krupa/fot. Anna Puślecka

Styliści przygotowali dla Joanny cztery looki ubrań high fashion:
1. czarną sukienkę Ermanno Scerviono, kozaki Gia Couture, torebkę Fendi
2. czarną, influencerską bluzę z napisem LVR (nie ma jej w sprzedaży, nie jest dostępna dla wszystkich), spódnicę i botki Isabel Marant
3. czerwoną sukienkę Numero 21, kolorowe buty Moschino
4. męski żakiet Isabel Marant, spodnie Marco de Vincenzo, pasek Maison Margiela

LuisaViaRoma posiada część wydawniczą, magazyn LVR Diary, w którym pokazuje nie tylko trendy, ale robi wywiady i zaprasza do sesji zdjęciowych gwiazdy o międzynarodowym rozgłosie, takie jak: Roisin Murphy, Jasmine Thompson czy David Beckham. Z polskich znanych na świecie nazwisk w LVR Diary pokazały się: Margaret, Magdalena Frąckowiak czy Joanna Krupa (dwukrotnie). Za wszystkie projekty z polskimi gwiazdami była odpowiedzialna Anna Puślecka, ekspert mody i producentka oraz miłośniczka Włoch.

Joanna Krupa i Anna Puślecka, redaktor naczelna DYKF.pl i odpowiedzialna za projekt

Joanna Krupa i Anna Puślecka, redaktor naczelna DYKF.pl i odpowiedzialna za projekt

LuisaViaRoma to legendarny, pierwszy na świecie butik on line sprzedający high fashion, powstał w 1999 roku, rok przed Net-a-Porter. Nadal jest biznesem rodzinnym, a jego pomysłodawcą jest Andrea Panconesi – wizjoner i znawca mody. Sama marka jako butik stacjonarny we Florencji powstała jeszcze przed II Wojną Światową.
Andrea Panconesi pod koniec lat 60. odkrył w Paryżu nikomu nieznaną wówczas markę Kenzo i zaczął ją sprzedawać jako pierwszy butik w Europie, właśnie we Florencji. Panconesi jest także ojcem sukcesu blogerki Chiary Ferragni, wylansował wiele wschodzących gwiazd muzycznych, takich jak np. Petit Meller – francuską wokalistkę polskiego pochodzenia.

Team LuisaViaRoma: Iryna, Silvia, Daniele oraz Anna Puślecka, Gosia Urbańska, Joanna Krupa, Giulia i Mattia

Team LuisaViaRoma: Iryna, Silvia, Daniele oraz Anna Puślecka, Gosia Urbańska, Joanna Krupa, Giulia i Mattia