contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

KOSZULA Z FONTAZIEM

Jagoda Lisiak

Gucci jesień/zima 2015/2016

W nadchodzącym sezonie koszula powraca do łask. Co więcej, koszula z kokardą wiązaną pod szyją jest mianowana jako jeden z najważniejszych trendów na jesień zimę 2015/2016.

Projektanci w prezentowanych kolekcjach inspirują się historycznymi krojami. Tym samym, na wybiegach możemy podziwiać projekty wzorowane na stylach z poprzednich epok, takich jak gotyk czy barok. Koszula z fontaziem, szyta z najróżniejszych materiałów jest tego najlepszym przykładem. 

Charm Magazine luty 1953

Słowo „fontaź” pochodzi z języka francuskiego i oznacza fantazyjną kokardę. Początkowo noszoną na włosach, później także pod szyją. Nazwa wywodzi się od nazwiska panny de Fontanges, która była kochanką Ludwika XIV. 

Harper's Bazaar UK/Instagram: oscarprgirl


Koszula jest podstawą każdej garderoby. W połączeniu z niemalże każdym dodatkiem wygląda nienagannie. Klasyczna biała idealnie pasuje do biura jak również na wieczorne wyjście. Fontaź może dodać klasy i urozmaicić całą kreację.

Ozdoba ta, dodaje szyku i elegancji standardowej koszuli. Uatrakcyjniając strój, nadal pozostawia go gustownym i w dobrym stylu. 


Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


tekst: Jagoda Lisiak