contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

KTW Fashion Week 2017 - program

Jagoda Lisiak

Fot. materiały prasowe KTW Fashion Week

Największe wydarzenie modowe w tym roku w Polsce już od jutra w Katowicach! Fabryka Porcelany zaprasza na święto mody, na którym najciekawsi projektanci w naszym kraju zaprezentują swoje kolekcje.

Przypomnijmy, że w dniach od 9 do 12 listopada w Katowicach swoje kolekcje pokażą Paprocki&Brzozowski, MMC, Natasha Pavluchenko, Tomasz Ossoliński, Lidia Kalita, Bizuu, 303 Avenue, Just Paul, Marlu, Laurelle, Thecadess, Haratyk, Pilawski oraz wielu innych.

Oprócz tego zostanie wyświetlony film na temat twórczości Tomasza Ossolińskiego a swoje kolekcje pokażą również studenci Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Poza tym odbędą się ciekawe debaty, w czasie których goście oraz uczestnicy postarają się odpowiedzieć m.in. na pytania: Czy moda ma jeszcze sens? oraz Po co nam moda? 

Fabryka Porcelany w KatowicachFot. materiały prasowe KTW Fashion Week

Zaproszeni goście podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą jak przygotować się na zmiany. Wśród uczestników dyskusji znaleźli się m.in.: Michał Zaczyński, Marcin Różyc, Jessica Mercedes, Harel, Maria Christina Rigano, Anna Męczyńska i Karolina Sulej.

Niedziela będzie dniem poświęconym tematyce ślubnej. To wyjątkowe wydarzenie organizowane jest wspólnie z wedding.pl. Dziennikarka i prezenterka  Agnieszka Hyży poruszy z gośćmi istotne tematy dotyczące organizacji ślubu i wesela.

O skali imprezy może świadczyć fakt, iż odbędzie się 39 pokazów prezentujących 38 marek modowych, 8 wykładów i 2 debaty, a w pokazach weźmie udział ponad  60 modelek i modeli.

Tłem dla całego wydarzenia stanie się rewitalizowany kompleks po dawnej fabryce porcelany Giesche.  Jest to obecnie jedno z najciekawszych miejsc OFF-owych na Śląsku. Choć miejsce pęka w szwach, została w niej jednak lokalizacja do organizowania imprez kulturalnych. To m.in. klub muzyczny P23 oraz Bistro Prodiż.

Fabryka Porcelany w KatowicachFot. materiały prasowe KTW Fashion Week

Imprezie towarzyszyć będzie koncert Pauliny Przybysz oraz Spisek Jednego DJ Set a wystawa okładek modowych magazynu Wysokie Obcasy ucieszy oko niejednej z osób odwiedzających w tym czasie Fabrykę Porcelany.

Dla wszystkich zainteresowanych modą w sobotę i niedzielę dostępna będzie Strefa Showroom KTW, gdzie będzie można zobaczyć projekty, spotkać projektantów i zakupić ich kolekcje.

Wejście na wieczorne pokazy odbywa się za zaproszeniami. Dzienne wydarzenia i pokazy są natomiast otwarte dla wszystkich, którzy mają ochotę spędzić 4 dni z modą.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak