contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Lidia Kalita for Omenaa Foundation & James Button

Jagoda Lisiak

Karolina Ferenstain-Kraśko, Tamara Gonzalez Perea - Macademian Girl, Lidia Kalita, Agata Młynarska, Paula Jagodzińska i Omenaa Mensah/fot. materiały prasowe

KAŻDA KOSZULA POMAGA to autorski projekt Omeny Mensah. Do kolejnej jego odsłony włączyła się projektantka Lidia Kalita, która dla fundacji Omenaa Foundation stworzyła limitowaną kolekcję koszul. Akcja koordynowana jest przez start-up James Button.

Ambasadorkami tego charytatywnego przedsięwzięcia zostały Agata Młynarska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Tamara Gonzalez Perea - Macademian Girl oraz Paula Jagodzińska. Ostatnia z nich zaangażowała się w projekt już po raz drugi.

Nazwy modeli koszul nawiązują do wartości promowanych przez Omenę i jej fundację. W mini kolekcji znalazły się koszule - TOLERANCE, EDUCATION i DIVERSITY, a także T-shirt - FREEDOM. Wszystkie modele już są dostępne w butikach i sklepie on-line projektantki - www.lidiakalita.pl, a także na stronie www.jamesbutton.pl. Dochód z ich sprzedaży zasili konto budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie a dokładnie na budowę szkoły KIDS HAVEN – DZIECIĘCA PRZYSTAŃ.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: materiały prasowe