contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Łódź Young Fashion 2017 - warsztaty

Jagoda Lisiak

Plakat promujący wydarzenie

Nowa inicjatywa modowa Łódź Young Fashion zagości w Łodzi już 18 października i potrwa aż 4 dni. Przedsięwzięcie jest szansą nie tylko dla debiutantów, którzy walczą w konkursach, ale również możliwością spotkania autorytetów z różnych dziedzin. Szeroko pojęta „moda” to nie tylko odzież, ale też dodatki, strategia marki oraz jej komunikacja w mediach. 

O tych i o innych aspektach związanych z branżą mody będą podczas wydarzenia opowiadać bardzo ciekawe osobowości. 

Warsztaty z rysunku żurnalowego poprowadzi Jacek Gmach – laureat m.in. „Złotej Nitki” a obecnie wykładowca ASP w Łodzi. 

Artystka Małgorzata Kalińska zagłębi się w temat projektowania biżuterii. Uczestnicy poznają różne techniki tworzenia. Od lutowania przez polerowanie po nadawanie faktur. 

Kampania marki Moove/fot. Monika Szałek

Prowadzącą warsztatu „Portret w modzie – moda w portrecie” będzie fotografka Monika Szałek. Po części teoretycznej, w której omówione zostanie praca z modelką i stylistką, uczestniczy zorganizują spontaniczną sesję zdjęciową na wybrany temat. 

Ponadto, Marcin Świderek – szef działu mody magazynu Elle, podpowie jak pisać artykuły modowe a Marianna Szeib podzieli się wiedzą z zakresu budowania marki i produktu luksusowego. 

Zajęcia poprowadzą również tacy eksperci jak Marlena Woolford – specjalista w dziedzinie biznesu mody, Magdalena Dąbrowska – znawca przemysłu biżuteryjnego, współtworząca markę YES, Vered Kamiński i Einat Lader – projektanci biżuterii oraz Agnieszka Dworecka – autorytet trendów tekstylnych.  

Większość spotkań odbędzie się w budynku Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz w przestrzeniach należących do partnerów wydarzenia.  
 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak