contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Marka wspiera markę

Adrianna Jannasz

Zdjęcie ze strony http://personalbrandingpolska.pl

Już w ten weekend w budynku Muzeum Miasta Gdyni, odbędzie się pokaz polskich projektantów w ramach 3. edycji wydarzenia multibrandowego „Marka Wspiera Markę”.

Marka Wspiera Markę odlicza już dni do pokazu. Do współtworzenia wydarzenia zaprosili dziennikarza Mateusza Hładkiego oraz redaktor naczelną portalu Do You Know Fashion - Annę Puślecką, która pełnić będzie podwójną rolę: partnera medialnego oraz prowadzącej niedzielne śniadanie, na które zaproszeni zostali projektanci, sponsorzy i dziennikarze.

Do projektu zostali zaproszeni również - Maciej Zień, który pokaże swoje najpiękniejsze stroje z różnych kolekcji – The Best of Zień. Po raz pierwszy w historii będą one prezentowane równocześnie na jednym pokazie,  Taranko, De La Fotta i La Metamorphose. 

Samemu można zdziałać wiele, ale we współpracy można osiągnąć wszystko – projekt Marka wspiera Markę zrodził się z głębokiej wiary w tę ideę oraz z fascynacji Anny Szubert i jej zespołu- polskimi markami.

Wieczór multibrandowy łączy marki rozpoznawalne z tymi, które o tą rozpoznawalność dopiero walczą. Dzięki formule dającej stylistkom wolność twórczą, na wybiegu zobaczymy jak nieograniczone może być wizjonerstwo w doborze krojów i fasonów oraz jak pozornie odległe od siebie rzeczy razem tworzą niesamowitą kompilację.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Adrianna Jannasz