contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

MIŁOŚĆ DLA WSZYSTKICH - KAPSUŁOWA KOLEKCJA H&M NA RZECZ RÓWNOŚCI

Adrianna Jannasz

Fot. materiały prasowe

H&M kontynuuje poparcie dla równości LGBTQI poprzez kapsułową kolekcję dla kobiet, mężczyzn i osób niebinarnych. 10% ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazane na kampanię ONZ Free & Equal. Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie oraz na stronie hm.com od 30 maja.

Fot. materiały prasowe

„Tą kolorową kolekcją chcieliśmy stworzyć określoną atmosferę - żywą, radosną, pełną poparcia dlaodmienności. Kolekcja jest zróżnicowana i zachęca do zabawy „mix & match”, co wzmacnia przesłanie H&M o inkluzywności i równości” - mówi Emily Björkeheim, szefowa działu projektowania w H&M.

Fot. materiały prasowe

Kolekcja obejmuje odzież damską i męską, a także topy i koszulki z nadrukami graficznymipodkreślającymi różnorodność i równość, motywem przewodnim jest kultowa tęcza i jej kolory. Proponowane sylwetki z jednej strony mają charakter sportowy, z drugiej strony trochę retro, jednakcałość ma nowoczesny wyraz. Kluczowe elementy to body z tęczowymi skrzydłami, wielobarwny cekinowy top, tęczowa nylonowa kurtka zapinana na suwak i tęczowa siatkowa koszulka.

Fot. materiały prasowe

„H&M dąży do tego, by być zwierciadłem globalnego społeczeństwa. Przesłanie „Miłości dla wszystkich” w pełni wyraża stanowisko H&M w sprawie równości LGBTQI, walcząc o prawo ludzi do wolnegowyboru tego, kogo chcą. Jesteśmy dumni, że możemy nadal wspierać równość LGBTQI, celebrując miłość i zwiększając świadomość na temat walki o równe prawa, różnorodność i integrację - mówi Sara Spännar, dyrektor ds. Globalnego marketingu i komunikacji w H&M.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF FacebookZdjęcia: materiały prasowe