contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

"Moda lepsza niż seks"

Jagoda Lisiak

Okładka książki Krzysztofa Łoszewskiego "Moda lepsza niż seks" 

„Moda lepsza niż seks” to tytuł najnowszej książki Krzysztofa Łoszewskiego. Ekspert w zakresie dress code’u, kostiumograf, autor kilku książek o modzie, tym razem postanowił przyjrzeć się bliżej elementom damskiego stroju, które sprawiają, że kobiety czują się sexy a u mężczyzn budzą pożądanie. 

Moda ma na nas ogromny wpływ. Jest elementem, który tworzy nasz wizerunek, to jak jesteśmy odbierani przez innych. Strój bowiem może spowodować, że będziemy czuć się bardziej atrakcyjni, pewni siebie a otoczenie będzie nas odbierało pozytywniej. 

Krzysztof Łoszewski na stronach swojej książki wraz z wybranymi kobietami konfrontuje swoje przekonania na temat modnego wyglądu. Autorzy przekonują, że może on stanowić cenną pomoc w sztuce uwodzenia. 

Redaktor naczelna DYKF - Anna Puślecka i Krzysztof Łoszewski na prezentacji książki "Moda lepsza niż seks"/Instagram: @annapuslecka

Łoszewski do współtworzenia tego projektu zaprosił znane w świecie mody kobiety. Rozdział „Kostium, żakiet i spódnica” powstał przy pomocy Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, rozdział „Szpilki” wzbogaciła o swoje doświadczenie Joanna Horodyńska natomiast na temat „Małej czarnej” wypowiedziała się Dorota Wellman. Wstęp do rozdziału „Torebki” napisała redaktor naczelna DYKF – Anna Puślecka. 

Do powstania książki przyczyniły się również m.in. Lidia Popiel, Ania Kuczyńska, Marta Kuligowska czy Iza Kuna. 

Lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników dobrego stylu!

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook
 

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak