contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Nowa odsłona torebki Chanel - Chanel Gabrielle

Adrianna Jannasz

Najnowszy model torebki Gabrielle Chanel

Klasyk wśród torebek - Chanel 2.55. Jest to najbardziej pożądana przez kobiety torebka, która od ponad pół wieku wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, a jej cena z każdym rokiem wzrasta.

Kilkadziesiąt lat później stworzona przez Karla Lagerfelda, pojawiła się młodsza siostra torebki Chanel 2.55 - Chanel Boy. Karl podczas premiery torebki w 2011 roku powiedział: „Chanel inspirowała się męską bielizną szyjąc sukienki; miała tę chłopięcą postawę i styl i tak naprawdę jest to największa dusza marki Chanel. Pierwszą rzecz wyciągnęła z szafy Boya Capela, który był miłością jej życia, co, nawiasem mówiąc, wyjaśnia dlaczego torebki dostały nazwę na jego cześć”. 

W 2017 roku debiutuje kolejna siostra 2.55 - Chanel Gabrielle. Model torebki zaprezentowany został po raz pierwszy podczas pokazu prêt-à-porter na wiosnę-lato 2017. 

Najnowszy model torebki Gabrielle Chanel

Karl w tym przypadku zainspirował się kształtem lornetki, którą kiedyś zawieszali sobie panowie przez ramię, idąc na wyścigi konne.

Najnowszy model torebki Chanel odnośi się do najstarszego modelu 2.55, lecz przyjął bardziej nowoczesną formę i męski styl - czyli to co Gabrielle kochała najbardziej. Torebka przyjmuje różne formy - plecaka, worka, shopperki. Można nosić ją na wiele sposobów, ponieważ wyposażona jest w dwa łańcuszki i dzięki temu można nosić ją na ramieniu, na plecach, na skos.

Wykonana tak samo jak Chanel 2.55, czyli z cielęcej skóry. Obecnie występuje w trzech wariantach - czarno-białym, czarno-beżowym i granatowo-czarnym. Z pewnością zainteresowanie tej torebki będzie tak ogromne, że pojawią się inne warianty kolorystyczne.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz