contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

ONE – wernisaż ilustracji modowej Agnieszki Stopyry

Jagoda Lisiak

Polska ilustratorka mody Agnieszka Stopyra już wkrótce zorganizuje pierwszą wystawę swoich prac. Debiutancki wernisaż ilustracji modowych i kobiecego aktu „ONE” odbędzie się trzeciego czerwca w wyjątkowej lokalizacji jaką jest MYSIA 3 w Warszawie. 

Absolwentka SAPU (Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie) ma już na swoim koncie współprace z takimi markami jak OPI, Pandora czy Allegro. Jej prace pojawiają się w magazynach modowych takich jak Glamour czy Viva! MODA. Jedno z jej dzieł zdobiło okładkę lutowego wydania Lounge Magazynu. 

Głównymi bohaterkami dzieł ilustratorki są kobiety. Te nieśmiałe, demoniczne, zepsute i naturalne. Wszystkie i każda z osobna. 

Twórczość artystki nie kończy się jedynie na modzie. Agnieszka Stopyra analizuje kobiety, interesuje ją ich wnętrze. W swoich ilustracjach wydobywa to co często pochowane przed światem, to co jest głęboko w nas. Szaleństwa, kompleksy, inności. 

Portal Do You Know Fashion by Anna Puślecka jest patronem medialnym wydarzenia. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak