contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Performance SHUNGA_SHIBARI by Joanna Hawrot

Adrianna Jannasz

Fot./Krzysztof Hawrot

Joanna Hawrot wierna jest japońskiej estetyce. Jej projekty polegają na wyrażeniu maksymalnej ilości treści w minimalnej formie. Japoński rytuał, który zorganizowała zgromadził tłumy i wywołał duże zainteresowanie widowni. Wydarzenie to połączyło modę, multimedia oraz japońską sztukę wiązania.

 23 września w Teatrze Studio w Pałacu Kultury i Nauki miał miejsce performance - #SHUNGA_SHIBARI w reżyserii Joanny Hawrot. Do współpracy zaproszeni zostali - mistrz sztuki Shibari - GanRaptora, instagramerka i krytyczka sztuki - Zofia Krawiec, muzyk Zbigniew Chojnacki oraz fotografka, artystka wizualna Patrycja Toczyńska.

Fot./Krzysztof Hawrot

,,Chcieliśmy zaoferować odbiorcy możliwość przeżycia wzruszeń wizualnych i emocjonalnych. Naszym celem było zbudowanie sytuacji oddziałującejna wszystkie zmysły. Sztuka shibari to ogromne doświadczenie, zarówno dla oglądających jak i biorących udział. Wymagała skupienia i świadomego zrezygnowania z kontroli, zarówno ciała jak i umysłu.” - przekonuje Joanna Hawrot.

Kimono, które było głównym elementem występu zyskało nowy wymiar. Znalazły się na nim erotyczne, japońskie drzeworyty w nowej graficznej odsłonie.

Fot./Krzysztof Hawrot 

Performance był kolejną odsłoną kampanii #SHUNGA _GIRLS, która ma na celu tworzenie emocji oraz erotycznej energii przekazywanej odbiorcom, zgodnie z filozofią #FROMFASHIONTOART, w myśl której Joanna Hawrot realizuje swoje projekty.

Wydarzenie odbyło się w ramach pierwszej edycji #FASHHART by Leto.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Krzysztof Hawrot