contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Podsumowanie mody w 2018 roku na świecie

Adrianna Jannasz

Instagram: @gucci

Rok 2018 przyniósł wiele zmian w modzie. Począwszy od zmian dyrektorów kreatywnych i rewolucje w wielkich domach mody, po większą świadomość i aktywność w etyce mody i CSR. Rok 2018 dobiega już końca, a my przyglądamy się wstecz największym i najważniejszym chwilom, które miały miejsce tego roku na świecie.

Alexander Wang żegna się z New York Fashion Week

Alexander Wang ogłosił, że nie będzie już pokazywał kolekcji podczas tradycyjnego kalendarza nowojorskiego tygodnia mody. Zamiast tego, projektant będzie teraz pokazywał sezonowe kolekcje dwa razy do roku - w czerwcu i grudniu, aby dostosować się do harmonogramu produkcji marki.

Instagram: @alexanderwang

Coraz więcej marek rezygnuje z naturalnych futer w swoich kolekcjach

To kolejna, wychodząca na plus zmiana w przemyśle mody. W tym roku domy mody takie jak Versace, Diane von Furstenberg, Coach czy Burberry zadecydowały, że rezygnują ze stosowania naturalnych futer w swoich kolekcjach. Ponadto w marcu, miasto San Francisco zakazało używania prawdziwych futer.

Instagram: @doyouknowfashion

Gala MET 2018 „Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination".

Najważniejsze wydarzenie w kalendarzu światowej mody. Tegoroczna edycja pod hasłem „Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination" zebrała największe gwiazdy i osobistości ze świata mody. Z przepychem i bogato zdobione kreacje gwiazd wzbudziły nie tylko zachwyt, ale też i kontrowersje. Rihanna przebrana za papieża czy Katy Perry za anioła.

Instagram: @doyouknowfashion

Debiut Riccardo Tisci w Burberry

We wrześniu Riccardo Tisci zaprezentował swoją pierwszą kolekcje od czasu objęcia stanowiska dyrektora kreatywnego w Burberry. Otworzył tym nowy rozdział w Burberry unowocześniając logotyp i logo marki.

Instagram: @doyouknowfashion

Kaia Gerber modelką roku

Uhonorowana mianem modelki roku 2018 w konkursie Fashion Awards, Kaia Gerber w tym roku ma za sobą współprace z Chanel, niezliczone pokazy mody i kampanie z najlepszymi domami mody na świecie. Mająca zaledwie 17 lat Kaia, podąża śladami swojej mamy, zaznaczając, że to dopiero początek.

Instagram: @doyouknowfashion

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Tekst: Adrianna Jannasz