contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Polskie modelki - wschodzące gwiazdy światowego modelingu 2013 cz. II

Katarzyna Pyrek

Asia Piwka w kampanii Missoni

Karolina Wąż/New Age Models

W ubiegłym roku Karolina Wąż i Asia Piwka z agencji New Age Models nie dały o sobie zapomnieć.

Pierwsza wzięła udział m.in. w kampanii polskiej firmy Laura Guidi, a nowy rok rozpoczęła od okładki serbskiej edycji magazynu Elle.

Druga była twarzą katalogu Missoni i wiosennej kampanii marki Aryton.

Marta Dyks/Rebel Models

Duma agencji Rebel Models - Marta Dyks wystąpiła w 44 pokazach ostatniego sezonu oraz w jesiennej kampanii brytyjskiej marki Top Shop i Dior Secret Garden u boku Moniki Sawickiej (Model Plus) i Aleksandry Marczyk (Moss Models).

Natalia Uliasz/Avant Models

Niewątpliwie rok 2013 do udanych zaliczyć może Natalia Uliasz z Avant Models, która pierwszy raz w swojej karierze trafiła na okładkę magazynu Vogue (edycja portugalska).

Kasia Jujeczka/AS Management dla Dawid Tomaszewski SS 2014

Kasia Jujeczka/AS Management

Kasia Jujeczka z AS Management to jedno z najciekawszych odkryć ostatniego roku. Oryginalnej urody modelka ma już na swoim koncie okładkę Quality Germany, sesję dla polskiego Glamour i udział w katalogu Dawida Tomaszewskiego.

Kasia Jujeczka 2014 rok rozpoczęła od lookbooka dla Balenciagi.

Eliza Kukawska/agencja Hook

Eliza Kukawska to wschodząca gwiazda na niebie agencji Hook.

W 2013 roku ta delikatna blondynka ma na swoim koncie kampanię dla marki Langner Fashion, sesje dla magazynów Vogue Sposa, Fashion Magazine, Madame Figaro Japan oraz okładkę włoskiego magazynu Gioia.

Marli Libucha/agencja ML Studio

Marli Libucha z agencji ML Studio to kolejne odkrycie 2013 roku. Marli, nazywana przez niektórych polską Natalią Vodianovą, trafiła na okładkę magazynu Idol, a rok pożegnała sesją dla Marie Claire Australia.

Nicole Gregorczuk/Neva Models

Wschodzącą gwiazdą agencji Neva Models jest Nicole Gregorczuk, która aż dwa sezony z rzędu firmowała swoją twarzą kolekcje Hexeline i patrzyła na nas z okładki greckiego wydania magazynu Marie Claire.

Karolina Gorzała/Wave Models i Karolina Warzecha/agencja Milk w kampanii SiNSAY

Karolina Gorzała/Wave Models i Karolina Warzecha/agencja Milk w kampanii SiNSAY

W letniej kampanii marki SiNSAY wystąpiły dwie Karoliny – Karolina Gorzała z agencji Wave Models, która w 2013 roku pochwalić się może editorialami w magazynach Gioia i Elle France oraz Karolina Warzecha – skarb agencji MILK.

MILK to skarbnica pięknych twarzy, do których definitywnie zaliczyć należy również Agatę Woźniak i delikatnej urody Olę Kędrzyńską.

Warto też wspomnieć o nowojorskim debiucie Kasi Król z agencji Millenium Model na pokazie kolekcji Calvina Kleina na sezon Wiosna Lato 2014.

A co przyniesie polskim modelkom Nowy 2014 Rok? Oby same sukcesy!

 

tekst: Ola Żdżarska

więcej o polskich modelkach na:

Polish Models Blog