contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Pop up Sonia Rykiel w Vitkacu

Jagoda Lisiak

fot. MATERIAŁY PRASOWE DH VITKAC / VITKAC.COM

SONIA RYKIEL to znany na całym świecie francuski dom mody. Powstał w 1968 roku w Paryżu a jego pierwsze kolekcje charakteryzowały się hasłami, mówiącymi o marzeniach oraz ideach związanych z panującą w tych czasach rewolucją polityczną i kulturalną.

Ubrania francuskiej marki od 3 lutego 2018 roku można dostać również w Polsce. Są dostępne w Domu Handlowym Vitkac w Warszawie. 

Kolekcja „Manifesto” to hołd złożony twórczości założycielki marki – Soni Rykiel. Jest to reinterpretacja jej dzieł wykonana przez obecną dyrektor artystyczną brandu – Julie de Libran.

 W jej skład wchodzą nie tylko kultowe swetry, t-shirty i jeansy, lecz także sukienki i dodatki, ozdobione słynnym monogramem SONIA RYKIEL. 

Na otwarciu pop up’u pojawiły się m.in. Jessica Mercedes Kirschner, Julia Kuczyńska oraz Joanna Horodyńska. Wieczór umilił gościom koncert pianistki i kompozytorki HANI RANI. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: MATERIAŁY PRASOWE DH VITKAC / VITKAC.COM