contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Przepis na sukces modelki, czyli książka Małgorzaty Leitner "Dobre uczennice zostają top modelkami".

Adrianna Jannasz

Zdjęcie ze strony www.empik.com

To chyba jedyna książka na polskim rynku, która opisuje „step by step” rady dotyczące kariery modelek. 

Książka Małgorzaty Leitner „Dobre uczennice zostają top modelkami” jest poradnikiem dla początkujących modelek oraz ich mam!

Małgorzata Leitner jest właścicielką prestiżowej agencji modelek - Avant Models, a jej podopiecznymi są m.in. Joanna Krupa, Kasia Struss czy finalistka programu Top Model - Karolina Pisarek.

Zdjęcie ze strony www.empik.com

W książce opisane są kulisy modelingu - jak przygotować się na pierwszy casting oraz Leitner obala mity dotyczące modelek. - „Modelka musi być szczupła. To prawda, ale bynajmniej to nie znaczy, że ma być chorobliwie chuda!” - kontekst ten powiela się w książce. Autorka podkreśla, że modelka musi mieć energię, bo pozowanie nie trwa chwilę, lecz cały dzień, a to uzyska dzięki treningom i zdrowiej diecie. - „To, że jesteś szczupła, nie oznacza, że jesteś w dobrej formie”.

W książce podane są przykładowe zdrowe przepisy, które stosują takie modelki jak Joanna Krupa czy Zo Nowak.

Zdjęcie ze strony www.empik.com

Zdjęcie ze strony www.empik.com

Kolejną ważną kwestią jest savoir-vivre. Wiele modelek zapomina kim są naprawdę i na sesjach zdjęciowych robią z siebie „wielką gwiazdę”. Tym sposobem wyrabiają opinię sobie i agencji. Fotografowie, wizażyści czy styliści niechętnie współpracują z taką osobą. 

Nasza redaktor naczelna - Anna Puślecka - na żywo przeprowadziła wywiad z Małgorzatą Leitner, który możecie obejrzeć na Facebook’u. Małgorzata Leitner odpowiada w nim na pytania zadawane przez młode dziewczyny. Serdecznie zapraszamy! 

 https://www.facebook.com/pg/annapuslecka.official/videos/

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Tekst: Adrianna Jannasz