contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Publikacja albumu Gucci

Jagoda Lisiak

Album domu mody Gucci "Epiphany"/fot. materiały prasowe Gucci

Fani Gucci z pewnością pamiętają, gdy w grudniu 2015 roku włoska legenda zamieściła na Snapchacie krótkie filmy z backstage'u sesji zdjęciowej kolekcji jesień zima 2016. Wiosną tego roku odkryliśmy, że nie była to tylko sesja do lookbooka, ale zaplecze pracy fotografa przygotowującego album domu mody nazwany „Epiphany" – „objawienie".

Limitowany album Gucci zatytułowany „Epiphany" wydany wyłącznie w liczbie 1000 sztuk stał się przedmiotem pożądania najwierniejszych fanów mody na całym świecie. Zakup tego unikatu możliwy był od 5 maja przy Dover Street Market w Nowym Jorku, a następnie podczas Pitti Uomo we Florencji oraz finalnie w Londynie. 

Album domu mody Gucci "Epiphany"/fot. materiały prasowe Gucci

Album podzielony na części z czarno białą fotografią i kolorową oraz z rozkładanym plakatem i pocztówką; zwieńczony jest etui w formie różowej koperty z foli bąbelkowej i holograficzną naklejką z wężem - symbolem marki oraz klasycznym logo domu mody Gucci. 

Cały projekt jest wyrazem szacunku wobec projektanta Alessandro Michele, a fotografie wykonane przez legendarnego Ari Marcopoulosa przedstawiają pre-kolekcję jesień/zima 2016. Zdjęcia są uosobieniem naturalności i luzu, które charakteryzują fotografa. Umiłowaniem amerykańskiej kultury przez Marcopoulosa świetnie współgra z kwiecistymi, falbaniastymi i koronkowymi ubraniami z najnowszej kolekcji Alessandro Michele.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Ewa Pestkowska