contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Rivieras – buty na riwierę

Katarzyna Pyrek

mat. prasowe/Rivieras

Rivieras Leisure Shoes to letnie obuwie, na punkcie którego oszalał świat. Francuska marka stworzona w 2009 r. przez Dana Amzallag oraz Fabrizio Corveddu w tym sezonie będzie dostępna również w Polsce.

Dan i Fabrizio to kuzyni, mieszkający niedaleko siebie. Są mało medialni, za to bardzo lubią spotkania i rozmowy z ludźmi. 

mat. prasowe/Rivieras

mat. prasowe/Rivieras

Dan był projektantem dla Swatch i Calvin Klein. Jest perfekcjonistą w każdym calu, głównie sprawuje funkcję dyrektora kreatywnego.

Fabrizio zajmował się przez lata organizacją eventów w Paryżu, był DJ-em. To on głównie odpowiada za rozwój sprzedaży i marki. Podział ról między kuzynami w biznesie jest umowny, wynika z doświadczenia i tego, co każdy potrafi najlepiej robić. 

mat. prasowe/Rivieras

Buty typu „slip-on”, tak dobrze znane w latach 50-tych, od kilku sezonów przeżywają swój renesans. Rivieras to buty produkowane ręcznie w Hiszpanii, w oparciu o tradycyjne techniki.

Od dobrze już znanych espadryli odróżnia je gumowa podeszwa, która sprawia że buty są wytrzymalsze. Rivieras występują w różnych materiałach, takich jak: płótno, skóra zamszowa, plecionka z rzemyków czy jeans.

mat. prasowe/Rivieras

mat. prasowe/Rivieras

mat. prasowe/Rivieras

mat. prasowe/Rivieras

mat. prasowe/Rivieras

mat. prasowe/Rivieras

Podstawową kolekcję tworzą trzy linie: Rivieras Classic, Tour du Monde oraz Sultan. Co roku powstaje także dodatkowa seria „limited edition” we współpracy ze znanymi artystami i projektantami.

W swoich sesjach zdjęciowych buty Rivieras wykorzystują największe magazyny mody: Elle, GQ oraz Harper’s Bazaar. Noszą je także gwiazdy takie jak na przykład Diane Kruger.

Damskie, męskie oraz dziecięce modele stanowią idealne obuwie typu „casual" akceptowane zarówno na plaży oraz na przyjęciu na francuskiej Riwierze.

mat. prasowe/Rivieras

Charakter i styl Rivieras najlepiej oddaje wyrażenie często używane przez twórców marki „made to chill”. Buty mają być dla każdego kto potrafi cieszyć się życiem, chwilą i potrafi się „wyluzować"...

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

tekst: Katarzyna Pietrewicz

mat. prasowe/Rivieras

mat. prasowe/Rivieras