contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Samantha Barry nową redaktor naczelną amerykańskiego Glamour'a

Jagoda Lisiak

Nowa redaktor naczelna amerykańskiej edycji magazynu Glamour - Samantha Barry/Instagram: @polymoda

Amerykańska edycja magazynu Glamour ma nową redaktor naczelną. Stanowisko to objęła Samantha Barry, która jak dotąd pracowała dla telewizji CNN, gdzie była producentem wykonawczym dla mediów społecznych i wschodzących. Funkcję tę pełniła od 2014 roku.

Barry w Glamour zastąpi Cindi Leive, która we wrześniu ubiegłego roku ogłosiła swoje odejście z redakcji po 16 latach pracy.

Nowa redaktor naczelna to osoba, która sprawnie porusza się w środowisku cyfrowym oraz ma sporą wiedzę na ten temat. Rozumie media społecznościowe i wie jak z nich korzystać, co w dzisiejszym świecie jest niezmiernie ważne. Ma nadzorować wszystkie działania związane z treściami pojawiającymi się w tytule oraz produkcją w zakresie technologii cyfrowej, mediów społecznościowych, wideo i druku.

Barry jest dumna z tego, że przejmuje tę rolę w tak ważnym dla kobiet czasie, kiedy ich głosy stają się ważne. Chce podołać wyzwaniom, które stawia jej jeden z najbardziej znanych magazynów dla kobiet na świecie oraz jego czytelniczki.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak