contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

#SHUNGA_SHIBARI by Joanna Hawrot

Jagoda Lisiak

Plakat promujący wydarzenie

Projekt łączący modę, multimedia i japońską sztukę Shibari. To najnowszy pomysł Joanny Hawrot – projektantki i miłośniczki kimon. 

Shibari to starożytna, japońska sztuka malowania i kształtowania ciała za pomocą liny. Służy emocjom i erotyce. To intymne zespolenie ciał i dusz, gdzie energia przekazywana jest za pośrednictwem liny, dotyku, nacisku ciała i pozbawienia swobody. Sztuka ta ma uwidocznić piękno ludzkiego ciała. 

Elementem rytuału będzie kimono #SHUNGA opowiadające o współczesnej seksualności. 

Joanna Hawrot do współpracy zaprosiła mistrza sztuki Shibari - GanRaptora, krytyczkę i kuratorkę sztuki - Zofię Krawiec oraz muzyka Zbigniewa Chojnackiego.

Happening #SHUNGA_SHIBARI odbędzie się 23 września o północy w foyer Teatru Studio. Organizowany jest w ramach Warsaw Gallery Weekend 2017. 

Wydarzenie będzie kolejną odsłoną kampanii #SHUNGA GIRLS, która ma na celu tworzenie emocji oraz erotycznej energii przekazywanej odbiorcom. 

Wstęp na pokaz mody oraz wernisaż jest otwarty. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak