contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Świąteczne witryny domów mody

Jagoda Lisiak

Wystawa świąteczna Burberry w londyńskim Harrods/Instagram: @harrods

Główną rolą witryn sklepowych jest przedstawianie oferty i zachęcanie do zakupów, jednak w okresie przedświątecznym zmieniają się one w prawdziwe, zapierające dech w piersiach, dzieła czerpiące inspiracje ze sztuki czy filmu.

W światowych stolicach mody, takich jak Londyn czy Nowy Jork, wystawy sklepowe przyciągają nie tylko kupujących, ale także przechodniów, którzy chcą zobaczyć czym w tym roku zaskoczą klientów visual merchandiserzy. A naprawdę jest co oglądać.

Wystawa Love Peace Joy w Barney's w Nowym Jorku/Instagram: @barneysny

W samym tylko Nowym Jorku wystawy domu towarowego Bergdorf Goodman są tak fantastyczne, że spokojnie można spędzić kilkadziesiąt minut na ich oglądaniu.

W Londynie natomiast, a dokładniej w Harrodsie, również możemy podziwiać  magiczne wystawy, które pozwalają chociaż na chwilę oderwać się od zgiełku przedświątecznych zakupów.

Jednak nie tylko wielkie domy towarowe inwestują w piękne wystawy. Również każdy dom mody w okresie przedświątecznym zmienia witryny na takie, które nawiązują do zbliżających się świąt. Więc może warto, pomimo mrozu, wyjść z domu na spacer w poszukiwaniu świątecznych inspiracji wśród witryn sklepowych.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Joanna Dudek