contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

UR by Urszula Radwańska

Jagoda Lisiak

Fot. materiały prasowe 

Fot. materiały prasowe 

Światowej sławy polska tenisistka Urszula Radwańska zainspirowana podróżami i licznymi transferami między lotniskami a kortami tenisowymi stworzyła nową markę modową. Nazwa składa się z jej inicjałów „UR”. 

Autorska linia torebek to odpowiedź dla ludzi szukających w życiu perfekcjonizmu, jakości oraz praktyczności.

Projekty marki łączą w sobie unikatowość oraz wygodę. Zostały dopracowane w najmniejszym szczególe tak, aby ich użytkownicy mogli idealnie łączyć życie zawodowe, sport oraz miejski styl życia.

Modele toreb dla kobiet i mężczyzn wykonane są z naturalnych skór. Każda z nich sygnowana jest oryginalnym zapięciem z odwzorowaniem logotypu UR, co świadczy o autentyczności toreb. Dodatkowym udogodnieniem są paski, które pozwalają nosić torbę na ramieniu. 

Wszystkie modele są bardzo praktyczne. Każdy posiada specjalne zewnętrzne kieszenie na przeniesienie butów sportowych. Z łatwością można je wykorzystać w drodze na kort, na spotkaniu biznesowym, czy miejskim spacerze.

Wszystkie modele wyprodukowane zostały w Polsce. Ich jakość jest wizytówką sukcesu polskiego rzemiosła tak, jak Urszula Radwańska jest synonimem sukcesu w tenisie na światową skalę.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Fot. Materiały prasowe