contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Wieczór autorski Agnieszki Janas w Viamoda

Jagoda Lisiak

Okładka książki Agnieszki Janas "Dandysi i dżentelmeni" 

„Dandysi i dżentelmeni” to najnowsza propozycja Agnieszki Janas. W książce, autorka przedstawia męski punkt widzenia na modę. Zdradza, jak ubierali się mężczyźni w czasach kiedy nie było kolorowych magazynów i programów telewizyjnych. Opisuje, jak w trudnych czasach PRL-u udało im się pozyskiwać ubrania i wykreować własny, niepowtarzalny wizerunek. 

O modzie, o swoich przemyśleniach na ten temat, opowiadają mężczyźni będący w różnym przedziale wiekowym. W książce zebrane są wspomnienia m.in. Zygmunta Chajzera, Karola Strasburgera, Wojciecha Kruka czy Jerzego Antkowiaka. 

Agnieszka Janas jest dziennikarką i historykiem. Fascynuje ją moda. Jest również autorką dwóch innych tytułów: „ELEGANTKI Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku” oraz „ANTKOWIAK Niegrzeczny chłopiec polskiej mody”. 

Wieczór z Agnieszką Janas „Opowieści z modą w tle” odbędzie się 24 listopada 2016 roku o godz. 17.30 w kampusie VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie przy ul. Arabskiej 7A. Dziennikarka zdradzi kulisy powstawania swojej najnowszej publikacji oraz opowie o bohaterach swojej książki, dla których moda stała się niezbędnym narzędziem w rozwoju ich kariery zawodowej. 

Portal Do You Know Fashion by Anna Puślecka jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak