contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

"WięZIEŃ sukcesu" - autobiografia Macieja Zienia

Jagoda Lisiak

Maciej Zień

„Ta książka to nie spowiedź, bo nie szukam rozgrzeszenia. Nie ma pełnić funkcji terapii, bo to lepiej zostawić fachowcom.“  - mówi Maciej Zień. Projektant mody i właściciel marki Zień Home opowiada o swoich sukcesach jak i porażkach. Przybliża czytelnikom kulisy sławy, która bywa kapryśna i podstępna.

Maciej Zień w szczerej rozmowie z Magdą Mazur opowiada o swoim dzieciństwie, młodości, pierwszej kolekcji oraz krętej, wyboistej drodze do sukcesu. I jego słodko-gorzkim smaku.

Historia projektanta ma pokazać, ile kosztuje sukces i jak daleko można przesunąć postawione sobie granice.

Maciej Zień i prowadzący spotkanie Mateusz Hładki

Miłość do projektowania i szycia odziedziczył w genach. Od najmłodszych lat zafascynowany był procesem tworzenia ubrań. Uwielbiał to i wiązał z tym swoją przyszłość.  

Premiera autobiograficznej książki odbyła się 29 listopada br. w restauracji mamy projektanta – Haliny Zień St. Benedict przy ul. Bobrowieckiej 10. Wnętrze restauracji zaprojektował Maciej Zień. Na spotkaniu pojawili się dziennikarze i gwiazdy – przyjaciele designera m.in. Aneta Kręglicka, Katarzyna Sokołowska oraz Anna Męczyńska. Wydarzenie poprowadził Mateusz Hładki.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Materiały prasowe