contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KWESTIA MODY

Wystawa fotograficzna "La Parisienne by Sofitel"

Jagoda Lisiak

Sophia Loren © Jack Garofalo / Paris Match

Paryski szyk, elegancja i moda w jednym. W warszawskim hotelu Sofitel zostanie zaprezentowana unikalna wystawa fotograficzna „La Parisienne by Sofitel” dedykowana kobietom uosabiającym stolicę Francji. 

Oprócz zdjęć magazynu Paris Match, zobaczyć będzie można dzieła młodych fotografów, nadesłane na ubiegłoroczny konkurs La Parisienne. Jednym z autorów zdjęć jest znany włoski fotograf – Emanuele Scorcelletti.

Tytułowa "La Parisienne" to ktoś więcej niż tylko kobieta zamieszkująca lub pochodząca z Paryża. To symbol wolności i niezależności. Kobieta piękna, świadoma swojej urody i klasy, ale bezpretensjonalna. Czerpiąca z życia to co najlepsze. 

Jolie Môme © Régis Fanget

Pełne niewymuszonego luzu i wyjątkowości kobiety reprezentują m.in. Coco Chanel, Catherine Deneuve, Brigitte Bardot czy Juliette Binoche. Na trzydziestu dwóch zdjęciach wykonanych na tle miasta położonego nad Sekwaną zobaczyć będzie można również Monikę Belluci, Charlize Theron oraz Sophię Loren. 

Ambasadorką wystawy w Polsce jest fotografka i modelka – Lidia Popiel. 

Wystawę będzie można oglądać w dniach od 24 marca do 20 maja w hotelu Sofitel w Warszawie. Następnie wystawa wyruszy w podróż do Budapesztu i Lizbony. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak