contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

MODNA MAPA DYKF

Hotel Versace w Dubaju

Jagoda Lisiak

Palazzo Versace w Dubaju/fot. Palazzo Versace Dubai

Otwarty w tym roku pięciogwiazdkowy kurort to neoklasyczne dzieło z delikatnym wkładem architektury arabskiej. Stworzony do obcowania ze sztuką na najwyższym poziomie. 

Palazzo Versace Dubai w zupełności odwzorowuje ducha włoskiej marki założonej przez Gianniego Versace. Bogato zdobione pomieszczenia, malownicze ogrody oraz baseny w kształcie lagun to namiastka tego, co czeka gości wybierających się do niebywale luksusowego resortu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Premier room - jeden z pokoi w Palazzo Versace w Dubaju/fot. Palazzo Versace Dubai 

Hotel położony jest nad brzegiem zabytkowego Dubai Creek, 9 kilometrów od międzynarodowego lotniska, 8 minut od centrum Dubaju i najwyższego wieżowca na świecie – słynnego Burj Khalifa. 

Do dyspozycji gości jest m.in. 8 restauracji i barów, SPA i centrum fitness. Na terenie kurortu można zrobić zakupy, skorzystać z kantoru czy wypożyczyć limuzynę. Nieopodal hotelu usytuowane jest też pole golfowe. 

Vanitas - jedna z restauracji w Palazzo Versace w Dubaju/fot. Palazzo Versace Dubai

Dostępnych jest kilka rodzajów zakwaterowań. Klient może zadecydować o wyborze, pod względem powierzchni pokoju, położenia na danym piętrze oraz rozpościerających się z okien widoków. 

Każdy mebel i tkanina, które zdobią 215 pokoi i apartamentów, zostały zaprojektowane i wykonane przez krawca domu mody Versace, wyłącznie dla hotelu w Dubaju. 

Basen Ischia na terenie Palazzo Versace w Dubaju/Instagram: @palazzoversacedubai

Wyposażenie każdego lokum jest dopracowane do perfekcji. Turkus, niebieski, beż, złoto oraz łosoś to kolory, które dominują w bogato urządzonych wnętrzach. Łazienki natomiast wyposażone są w ręcznie wykonane mozaiki i marmurową posadzkę. W całym wystroju zachowany jest balans pomiędzy detalami a prostotą. 

Palazzo Versace Dubai to nie tylko miejsce odpoczynku. Znajdujące się tam centrum konferencyjne gwarantuje możliwość spotkań biznesowych najwyższej rangi. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

opracowanie: Jagoda Lisiak

Mosaico - lobby w Palazzo Versace w Dubaju/Instagram: @palazzoversacedubai