contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

MODNA MAPA DYKF

Pop-up shop in Paris by Rihanna

Jagoda Lisiak

Instagram: @rihannadaily

Rihanna, gwiazda muzyki pop, uważana jest przez wiele osób za ikonę stylu. Na swoim koncie ma wiele projektów specjalnych z markami z branży mody. 

Zaprojektowała okulary dla Diora i została twarzą marki, stworzyła kolekcje butów dla Pumy i Manolo Blahnika, a także nawiązała współprace z marką Stance. 

Instagram: @colette

Teraz przyszedł czas na pop-up shop, który działał w butiku Colette w Paryżu. Goście mogli zobaczyć i przymierzyć ubrania oraz projekty od Rihanny między 25 a 30 lipca. 

W ofercie pop-up shop’u można było znaleźć zapachy, które stworzyła gwiazda - jest ich aż 7, kolekcje denimowych butów, które zaprojektowała wraz z Manolo Blahnikiem, okulary dla Diora, skarpetki Stance x Rihanna, a także ubrania promujące jej nową płytę Anti - bluzy i koszulki z nadrukami jej twarzy oraz czapki z hasłem „Bitch I know You know”.

Ceny zaczynają się od 23 Euro. Obecnie wszystkie projekty wokalistki są dostępne na stronie on line paryskiego butiku Colette.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz