contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

MODNA MAPA DYKF

The Dubai Mall

Adrianna Jannasz

The Dubai Mall, czyli największe centrum handlowe na świecie! Powstało w 2008 roku i mieści się tuż obok Burj Khalifa. Znajduje się tu, aż 1200 sklepów oraz 120 kawiarni i restauracji!

Galeria znacznie różni się od pozostałych na świecie, ponieważ w budynku znajduje się akwarium o pojemności 10 mln litrów wody! A w nim pływa ponad 33 tysiące okazów morskich zwierząt, w tym 400 rekinów.

The Dubai Mall jest nie tylko miejscem, gdzie można zrobić zakupy, ale również pełni funkcję atrakcji turystycznej. Oprócz ogromnego akwarium, odwiedzić tam można tematyczne parki dla dzieci lub skorzystać z lodowiska. Cała galeria wystylizowana jest na bogato, w orientalnym klimacie, co przybliża nam kulturę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Fot. Instagram: @thedubaimall

Miejsce, gdzie z pewnością znajdziemy wszystko. Od gadżetów elektronicznych, kuchnie świata po ubrania z najwyższej półki. W alei „Fashion Avenue” znajdziemy najnowsze kolekcje od najlepszych projektantów na świecie, takich jak Versace czy Alexander McQueen.

Fot. Instagram: @thedubaimall

Niedawno rozpoczęto prace nad rozbudową centrum o kolejne 93 tysiące metrów kwadratowych z nadzieją na przyciągnięcie 100 milionów klientów rocznie. A już teraz bez mapy łatwo się tam zgubić.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz