contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Monica Moncini

Jagoda Lisiak

Kolekcja marki Monica Moncini/fot. materiały prasowe

Monica Moncini to marka założona w 2016 r. Założycielka pochodzi z Łodzi, słynącej z tradycji włókienniczych – tam postanowiła otworzyć pracownię, w której powstają wyjątkowe, kobiece ubrania. Projektantka używa szlachetnych materiałów (jedwabiu, skóry, wełny) do tworzenia ubrań, które charakteryzuje lekkość i delikatność, a zarazem zmysłowość, charakter i siła.

Ideał kobiety według Moncini to świadoma swojej urody romantyczka, którą jednocześnie cechuje siła sprawcza. Największą inspiracją projektantki jest Paryż, gdzie spędziła kilka lat i jego najbardziej charakterystyczny punkt - Wieża Eiffla oraz kolor zielony, którym uwielbia się otaczać.

Kolekcja marki Monica Moncini/fot. materiały prasowe

Niezależność i siła to główne motywy kolekcji Moniki Moncini. Swoje kobiety projektantka otacza tarczą ze skór w odcieniach zieleni, śliwki i koniakowego brązu. Momentami sięga też po ciepłą i miękką strukturę kaszmiru. Klasyczne modele znane z lat 70-tych i 80-tych dostosowuje do potrzeb i pragnień współcześnie żyjących kobiet.

Hołdując eterycznej naturze kobiet, Moncini nie pomija delikatnych jak mgiełka jedwabnych sukienek. Całość kolekcji dopełniają kozaki i szerokie pasy w dominujących w kolekcji kolorach. Nadają kreacjom jeszcze bardziej kobiecego wymiaru.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Gaberon

Jagoda Lisiak

Kolekcja na sezon wiosna-lato 2019 marki Gaberon/fot. materiały prasowe

Gaberon to marka dedykowana współczesnemu mieszkańcowi miasta. Rygor miejskiego życia nie powstrzymuje ciała od jego naturalnych pragnień i dążeń. Świat metropolii jest pełen pokus i nowoczesnych technologii, któremu możemy w każdym momencie ulec, jednak GABERON nie uważa tego za nic złego, wręcz zachęca nas do tego wyścigu.

GABERON to sportowa elegancja, niekonwencjonalność oraz łamanie zasad.

Kolekcja GEBERONA jest przeznaczona dla każdego, kto chce efektywnie zakomunikować swoją obecność. Powinna zostać odszyfrowana jako studium osoby, która podbiła miasto i sięga do gwiazd.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcie: materiały prasowe

Joanna Moskal

Jagoda Lisiak

Moodboard kolekcji “Saturday night fever” Joanny Moskal

Joanna Moskal to absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jest finalistką konkursu Złota Nitka - Łódź Young Fashion 2017. Swoje autorskie kolekcje prezentowała podczas OFF Fashion, Silesia Fashion Day, Cracow Fashion Day, Crack Fashion Festival, Cracow Fashion Awards.

Projektantka od 2 lat prowadzi własną markę. Tworzone przez nią ubrania charakteryzują się głównie ręcznie wykonanymi grafikami na tkaninie. Joanna Moskal łączy modę ze sztuką. W ten sposób autorskie kolekcje przedstawiają nowatorski charakter, który odnajduje się we współczesnej modzie.

To niezwykły świat kobiety glamour, która alternatywnie potrafi kreować siebie. Swoje kolekcje tworzy dla kobiet ceniących w modzie unikatowe, niepowtarzalne projekty. Ubrania charakteryzują się również oryginalną konstrukcją oraz łączeniem tkanin kontrastowych pod względem koloru i struktury.

Zdjęcie wizerunkowe kolekcji “Saturday night fever” Joanny Moskal/fot. Joanna Wojtaszyk

Jej najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 'Saturday night fever' inspirowana jest buntowniczym okresem lat 80-tych, który kojarzony jest z odważnym mieszaniem stylów. Ikony popkultury tamtych lat jak Michael Jackson, Madonna, Grace Jones czy David Bowie stały się  głównym źródłem czerpania inspiracji.

Kolekcja obfituje w wyraziste rozwiązania tamtej dekady, mocno połyskujące tkaniny,  bogactwo kolorów oraz nieszablonowe sposoby łączenia kontrastowych tkanin. To wszystko w rezultacie nadaje całości wielowymiarowy efekt. Kolekcja ta odwzorowuje barwność mody tamtych czasów.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcie: Joanna Wojtaszyk