contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Aaron Favaloro

Dominika Ziętara

 Ilustracje autorstwa Favaloro/za zgodą Aarona Favaloro

Jego przygoda z rysunkiem zaczęła się na lekcjach matematyki, kiedy znudzony zajęciami wypełniał swój zeszyt kolorowymi ilustracjami.

Jednak nigdy nie spodziewał się, że rysowanie stanie się jego pracą i sposobem na życie.

Aaron Favaloro/za zgodą Aarona Favaloro

Aaron Favaloro pochodzi z Sydney, kocha surfing, wietnamską kuchnię, a także jest ilustratorem, którego bohaterami prac są najważniejsze postaci ze świata mody, takie jak:

Karl Lagerfeld, Anna Wintour, Olivier Rousteing, Gisele Bundchen i wiele innych.

Porter Magazine/za zgodą Aarona Favaloro

Swoich planów na przyszłość nigdy nie wiązał z ilustrowaniem, marzył aby zostać kolejnym wielkim projektantem mody. Zaraz po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął naukę w East Sydney Fashion College, gdzie uczył się projektowania ubioru.

Nie spełniło to jednak jego oczekiwań, dlatego przez 8 lat pracował jako visual merchandising manager dla marki David Jones. Praca ta sprawiała mu ogromną satysfakcję i pozwalała pracować przy wielu kreatywnych projektach.

Karl Lagerfeld oraz Mary Kate i Ashley Olsen/za zgodą Aarona Favaloro

Ilustrowanie jako sposób na życie to jednak zupełny przypadek.

Z okazji przyjęcia zaręczynowego brata postanowił własnoręcznie stworzyć dla niego kartkę. Brak czasu sprawił, że nie zdążył narysować twarzy...

Grace Coddington/za zgodą Aarona Favaloro

Kiedy wstawił zdjęcie swojej pracy na Instagram od razu posypały się propozycje zawodowe i tak wszystko się zaczęło.

Favaloro od zawsze kochał modę, według niego to co nosimy definiuje osobowość. Skupiając się na ubiorze i osobowości, ciało schodzi na dalszy plan.

Anna Dello Russo/za zgodą Aarona Favaloro

Dla Aarona styl to nie pieniądze i ubrania z metkami największych domów mody, styl to osobowość i to właśnie stara się pokazać w swoich pracach.

Inspiracje czerpie ze swoich pasji: mody, muzyki, a także surfingu. Uwielbia rysować zarówno popularnych jak i zwykłych ludzi, którzy go otaczają.

Valentino/za zgodą Aarona Favaloro

Jednak to właśnie dzięki celebrytom, a konkretnie jednej – Kim Kardashian - zyskał międzynarodową sławę. Wystarczyło, że Kim opublikowała jego rysunek...

Zaraz potem do grona jego fanów dołączyły: Oprah Winfrey, Tyra Banks czy Rosie Huntinton-Whiteley.

The Front Row/za zgodą Aarona Favaloro

Obecnie Favaloro obserwuje na Instagramie prawie 35 tysięcy osób. On sam zasiada w pierwszych rzędach na światowych pokazach mody, a także współpracuje z markami takimi jak: Estee Lauder, Toni and Guy, Shop Bop, Harper's Bazaar, Swarovski, Jack London, House of Kdor, Miss Corner Shop czy Jennifer Kate.

Ilustracje Favaloro w australijskim Harper's Bazaar/za zgodą Aarona Favaloro

Chociaż osiągnął już wiele, poprzeczkę nadal stawia sobie wysoko, jego marzenie to współpraca z Pradą, Kenzo lub Alexandrem McQueenem.

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

tekst: Dominika Ziętara

Logo Louis Vuitton autorstwa Favaloro/za zgodą Aarona Favaloro