contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

.AGAROSZAK

Jagoda Lisiak

Lookbook kolekcji HORIZONS wiosna-lato 2015 

Młoda Polka, która swoją kolekcję PreFall 2015 pokazała w Saatchi Gallery podczas London Fashion Weekend. Jednocześnie znalazła się w gronie 150 najlepszych projektantów na świecie. Mowa o Adze Roszak, której poczynania w branży mody już teraz warto śledzić. 

Artystka wyznaje zasadę, że projekt powinien być jak intrygujący i urzekający zapach, który przyciągnie uwagę innych osób. Dlatego też nazwa jej brandu pisana jest w formacie niewidzialnego pliku. 

Lookbook kolekcji HORIZONS wiosna-lato 2015 

Kremowe komplety to znak rozpoznawczy marki. W połączeniu z geometrycznymi kształtami tworzą ubrania użyteczne, które już zyskały swoje wierne fanki. 

Projektantka zaczęła swoją przygodę z modą w Nowym Jorku w czasie wakacji. To tam, w jednej ze stolic mody, trafiła na Alexę Chung i Derka Blasberga. Słysząc pozytywne opinie na temat swoich stylizacji, zaczęła myśleć o ubraniach bardziej świadomie. 

Lookbook kolekcji HORIZONS wiosna-lato 2015 

Po roku przygotowań, dostała się do CFDA Fashion Incubator. Pracowała dla Christiana Coty i Timo Weilanda podczas ich pokazów na New York Fashion Week. Doświadczenie w tworzeniu konstrukcji oraz krojeniu i zszywaniu form zdobywała pod okiem m.in. Ralpha Laurena. 

W Polsce ubrania marki można kupić we Wrocławiu w salonie mody polskich projektantów Jolli, który mieści się w Sky Tower. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

tekst: Jagoda Lisiak