contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Alicja Woszkowska - ALKAI

Jagoda Lisiak

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2017 marki ALKAI/fot. Pola Sobuń

Alicja Woszkowska swoją markę buduje na podstawie wiedzy, którą nabyła w czasie licznych praktyk zawodowych. Misją jej marki ALKAI jest dostarczanie kobietom radości z chwili, tak aby zachowały ją na dłużej.

Ubrania marki, którą tworzy Alicja dodają kobietom pewności siebie poprzez jedyne w swoim rodzaju kroje i nieoczywiste kolory.

Twórczyni marki przemysł mody poznaje z wielu perspektyw. W przeszłości odbyła staż w brytyjskim domu mody ROKSANDA a także pracowała w garderobie podczas najważniejszych pokazów w Polsce oraz na London Fashion Week. Jest także finalistką 8. edycji Fashion Designer Awards.

Ważna jest dla niej również edukacja na łódzkiej ASP, gdzie rozwija swoje umiejętności pod okiem polskich profesjonalistów. Bierze również udział w kursach i warsztatach odbywających się na londyńskiej uczelni Central Saint Martins. Aktualnie kontynuuje naukę w L’Ecole Nationale Superieure des Arts Decoratifs w Paryżu.

Kolejnym krokiem w rozwoju marki będzie pokaz na KTW Fashion Week’u w Katowicach. Na Śląsku projektantka zaprezentuje swoje dzieła już w listopadzie!

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcia: Pola Sobuń 

Make up: Małgorzata Jakubowska

Model: Victoria Naayii Abbey, Asia Wielemborek - Uncover Models

Opracowanie: Jagoda Lisiak