contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Angelika Józefczyk

Jagoda Lisiak

Zdjęcie wizerunkowe kolekcji „Aurora Borealis” Angeliki Józefczyk/fot. Aleksander Ikaniewicz

Zdjęcie wizerunkowe kolekcji „Aurora Borealis” Angeliki Józefczyk/fot. Aleksander Ikaniewicz

Angelika Józefczyk to absolwentka MSKPU w Warszawie na kierunku projektowanie ubioru. Młoda projektantka lubi eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań. Jej kolekcje wyróżnia oryginalny koncept, gra barwami i użytkowość. Tworzone sukienki, kurtki oraz płaszcze powstają często z autorsko zaprojektowanych przez nią tkanin oraz zdobień.

Angelika jest również autorką kostiumów teatralnych. Jej najnowsza kolekcja „Aurora Borealis” składa się z dwóch części, zaprezentowanych w odstępach czasowych. Part I ready to wear/ coctail ( premierowy pokaz Marka Wspiera Markę) Part II evening (KTW Fashion Week).

Lookbook kolekcji „Aurora Borealis” Angeliki Józefczyk/fot. Aleksander Ikaniewicz

Lookbook kolekcji „Aurora Borealis” Angeliki Józefczyk/fot. Aleksander Ikaniewicz

To glamrock lat 90-tych w wersji 2.0, we współczesnym wydaniu. W wybranych sylwetkach kroje kolekcji nawiązują do minionej dekady. Są to m.in. podniesione ramiona w damskich marynarkach i sukienkach. Kolekcja bazuje na kontrastach kolorystycznych i fakturowych. Gładkie tkaniny przeplatają się ze skrzącymi niczym iskry aksamitami.

Kolekcja została wzbogacona o autorsko zaprojektowane tkaniny w postaci dwustronnych cekinowych centek widocznych zarówno na delikatnych jak i na cięższych tkaninach. Elementem dodatkowym są szerokie paski podkreślające talie.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcia: Aleksander Ikaniewicz