contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Bienkovska

Jagoda Lisiak

Kolekcja FALA marki Bienkovska 

Milena Bieńkowska założycielka marki Bienkovska od najmłodszych lat miała do czynienia z biznesem. Jej rodzice byli właścicielami zakładu produkcyjnego, w którym powstawały ręcznie robione swetry. Dzieciństwo spędziła w towarzystwie kolorowych szpulek i kawałków dzianin. 

Miłość do ubrań otrzymała w genach. 

Projektantka długo szukała swojego miejsca na ziemi. Próbowała odnaleźć się na polonistyce, anglistyce czy w branży Public Relations. Pracując w doradztwie wizerunkowym wpadła na pomysł założenia własnej marki modowej. 

Kolekcja FALA marki Bienkovska

Doświadczenie i wiedza rodziców pozwoliło jej zbudować brand specjalizujący się w dobrych jakościowo, miękkich swetrach wyprodukowanych w Polsce. 

Pierwsza kolekcja – SKAŁA inspirowana była naturą i chłodem długowiecznych skał jej rodzimej Jury Krakowsko – Częstochowskiej. 

Kolejna propozycja, tym razem FALA to ponownie nawiązanie do przyrody i drzemiącej w niej siły. 

Kolekcja FALA marki Bienkovska

Bieńkowska w swoich oversizowych płaszczach, ołówkowych spódnicach czy klasycznych dzianinowych sukienkach przekazuje ogromną pasję do tego co robi i pozytywną energię, którą jest przepełniona i którą chce się dzielić ze swoimi klientami. 

Marka w swojej ofercie ma też propozycje dla mężczyzn. Panowie mogą zaopatrzyć się w półgolf z metką Bienkovska a do wyboru mają kilka różnych barw. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak