contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Chi Chi Ude

Adrianna Jannasz

Instagram @chi_chi_ude

Gra kontrastujących barw, geometryczna powtarzalność, awangardowe wzory - to charakterystyczne elementy projektów polskiej, młodej projektantki Chi Chi Ude, która ma dar do łączenia prostoty z nowatorskimi wzorami.

Studentka Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na realizację swoich barwnych projektów czerpie inspiracje z podróży do afrykańskich krajów.

Ubrania Polki nigeryjskiego pochodzenia charakteryzują się barwnymi wzorami, które sama projektuje. Wszystko to przenosi na proste w formie marynarki i garnitury, które tworzy dla kobiet i mężczyzn. Chi Chi Ude w ten sposób poszukuje nieoczywistych połączeń i nowych środków wyrazu. Jej projekty są dużym odzwierciedleniem tęsknoty za barwnym dzieciństwem w Nigerii.

Instagram @chi_chi_ude

Prostota z wyważoną ekstrawagancją coraz częściej podbija serca polskich gwiazd. W kreacjach Chi Chi Ude można często spotkać Korę Jackowską, Omenę Mensah czy Nikodema Rozbickiego, który wcielił się w rolę modela podczas pokazu Chi Chi Ude na gali IMS Warsaw Fashion Street.

26.06.2016 roku podczas gali IMS Warsaw Fashion Street artystka pokazała swoją najnowszą kolekcję. Ubrania stworzone z innowacyjnych tkanin w nasyconych kolorach zjawiskowo prezentowały się na wybiegu. 

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz