contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NOWE NAZWISKA

Dastin Poraziński

Adrianna Jannasz

Dastin Poraziński to młody projektant, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Do jego sukcesów można zaliczyć zajęcie I miejsca na Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk - Fashion Design, II miejsca w konkursie Fashion Designer Awards 2015 i 2016 oraz bycie finalistą w konkursie Złota Nitka 2016.

Ma za sobą współpracę z Levisem oraz zaprojektował koszule inspirowaną piosenkarką Sia. Miał okazje zaprezentować swoją kolekcje w ramach Warsaw Fashion Street. 

Instagram: @dastinporazinski

Estetyka Dastina opiera się na łączeniu streetwearu z modą awangardową. W jego pracach dominują nieoczywiste konstrukcje oraz ręcznie wykonywane wykończenia. Pojawiają się różnorodne faktury w kolorze bieli czy królującej u Dastina czerni. 

Jak wyjaśnia młody projektant inspiracje czerpie z psychologicznych pojęć, takich jak dualizm człowieka czy transcendencja: „Inspiruje się czymś głębszym, co sprawi, że będę mógł rozwinąć filozofię swojego stylu projektowania”.

Dastin posiada dwie linie kolekcji - Dastin Poraziński oraz D15. Ta druga jest unisexową linią Dastina i opisuję ją w słowach: „Nasze ciała różnią się, ale dusze i zmysły mamy takie same”.

Dastin zaznacza swoją obecność na polskim rynku pojawiając się w strefie „fashion” podczas festiwalu Opener w Gdyni. Jego projekty można zobaczyć w wielu magazynach modowych m.in. Elle. Jego ubrania noszą m. in. Maja Salamon oraz Areta Szpura.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz

Instagram: @dastinporazinski